Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co pouzivaju kadernicky na vlasy?

Príspevok v téme: Co pouzivaju kadernicky na vlasy?
alzbietka

Ahojte..zaujimalo by ma ake pripravky, balzamy, sampony pouzivaju kadernicky pri beznom strihani alebo farbeni..Nemyslim nijake specialne kury.
Totiz vzdy ked vyjdem z kadernictva mam vlasy take hebke, jemne, leskle a vonave..
Viem ze ich to nijak nevyzivi kedze tam za tym ucelom ani nejdem ale ide mi vyslovene iba o tu sviezost vlasov, alebo ako to nazvat..

Heleene

Trochu stara tema ale tak.. :) presne toto iste zaujima aj mna! V sobotu som si dala spravit novy zostrih a po pripravkoch moje vlasy zostali hebke, leskle, vonave a akoby boli tazsie (akoby boli hrubsie alebo co) a aj napriek tomu ze vonku fuka vietor alebo co, tym vlasom to neublizi a nestratia tvar ani sa neurobia vlny ani nic. A dokonca som si nemusela umyt tie vlasy 5 dni (normalne si musim umyt vlasy po 2-3 dnoch)
Bola som v kadernictve v uk a tak som zasla do drogerky a kupila si pripravky tej istej znacky ako kadernictvo. Najprv som si precitala online ake pripravky a co dokazu, urobila som si fotky do telefonu a tak sup na nakup :D
Kupila som asi 5 vyrobkov (za 3nasobnu cenu ako moje "obycajne" pripravky) zas nebudem tyzden zrat lolxD
Vyskusala som jeden, tie ostatne az pri dalsom umyvani vlasov a fakt mam pocit ze je to trochu lepsie (moje vlasy su take jemne a velmi lietave, ked fuka vietor a mam nedajboze sveter ci satku tak sa mi hned narobia dredy a ani panbozko mi to nerozcese)
A dalsia vec- oni fukaju vlasy s takou plochou nasadkou na féne a s tou okruhlou kefou, a postupne- myslim ze to robi tiez velky rozdiel..
Ach, kiezby som mala stylistu co by sa mi staral o vlasy (a makeup xixi).. Vsetky by sme boli jak z modneho casaku :)))

jája7

ahojte,mam taky problem..farbila som jednu znamu,dala som jej loreal farbu,zafarbena bola samozrejme sobre i casovo vsetko sedelo....ale po tyzdni sa mi stazovala ako zle jej ta farba chytila..sediny boli vidiet,proste farba chytila nie najlepsie..cim to moze byt?

xy:)

od kadernicky odchadzam vzdy s mastnou hlavou, nadrista mi tam tolko veci.. necitlivo fenuju, by som povedalia ze az palia tie vlasy, keby som si mala takym sposobom fenovat vlasy niekolkokrat do tyzdna, chodim plesiva.. ja si spravim lepsie vlasy sama doma, viem po ktorych pripravkoch mam jemne vlasy a po ktorych nie. no a nehovorim o tom, ze vzdy mi chcu na hlavu pchat zehlicku, akoby neexistoval iny sposob upravy vlasov a tonu laku ako bonus.

sweetcandy44

Ja mam skor opacnu skusenost. Uz som bola v mnohych kadernictvach - chodim sa len strihat, ale vlasy mam vzdy po odchode hrozne. Take rozlietane, strasny vybuch. Vacsinou mi ich aj tak necitlivo fenuju, ze mi az palia kozu na hlave. Takze si ich hned doma umyjem, necham volne vyschnut a pouzijem svoje pripravky. Vysledok ovela lepsi ako po ich "odbornom" zasahu. Ale ja mam vlasy tvrde, huste a hrube, ony asi nevedia ako na nich :)

blink_182

Ako tu už bolo spomenuté, kaderníčky používajú špeciálne prípravky. V salóne si ich môžeš kúpiť ak sa ti zapáčia len počítaj s vyššou sumou peňazí. Ale výsledok stojí za to.

maruska123

no moja kadernicka pouziva kozmetiku Matrix..jednym casom som si ju kupovala aj na doma a poviem vam, fakt to bol sakra rozdiel...len je to dost nakladne, tak teraz si kupujem len balzam na vlasy a ten si davam miesto kondicioneru...

arianka18

podla mna to kludne docielis aj sama..staci navstivit predajnu s profi kozmetikou v tvojom meste:) ja odtamadial pouzivam sampon balzam masku a kuru na zehelenie vlasov a vlasy su presne ako od kadernicky..nevyhodou je investicia troska vacsia kedze to maju vsetko takmer v 1000 ml baleniach ;) a farby zasadne tiez z profi potrieb efekt sa s tymi drogerkovymi nedal porovnat :)

jankaaaaaaaaa

po dalsie vedia fenovat vlasy a maju silne feny a vedia ako ho prikaldat k vlasom a na ako dlho.
ved zajdi do nejakeho kadernickeho studia a rovno sa popytaj kadernicky co pouziva, mozno ti to rovno aj rpeda, alebo urcite to kupis v obchodoch s profesionalnou kozmetikou

Lulu2011

ono to nie je pripravkami, ale tym, ze sama si tie vlasy proste tak "nevydrhnes" a nepreceses ako oni tam, ved len vlasy ako kruto umyvaju, vybalzamuju, potom natahuju na kefu kazdy pramen zvlast a fenuju, to tiez uhladi vlas a zjemni strukturu

ale zase napr. tie male balzamiky co su k farbam na vlasy, take vo velkom baleni velmi nie su a su fantasticke!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co pouzivaju kadernicky na vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk