Neviem ovládať stoporenie

Príspevok v téme: Neviem ovládať stoporenie
jaaaaaaa

Zdravím! Mám 23 rokov a neviem ovládať erekciu. Vzrušenie prichádza kedykoľvek a to aj bez predchádzajúcich sexuálnych túžob. Nežijem sexuálnym životom a ani nemasturbujem. Najhoršie je, keď erekcia nastane vo verejných sprchách alebo na kúpalisku, na masáži. Obávam sa čo si pomyslia druhý, keď si to všimnú, napríklad muži v tých sprchách, tam sa to nedá ani zakriť. prosím poraďte, dosť ma to trápi. Ďakujem

lukáš_35

No problém bude určite v tom, že nemáš sa ešte kde ,,uvolniť,, ... Skús si pozrieť nejaké info o stoporení -odkaz odstránený-

jolam

Ja mam zase problem mam ties 23 a neche mi poriadne stat stalo sa mi to viacej krat aj pri sexe uz som zufali a je mi bllbe vyhladat pomoc, aj ked je 100% stoporeny tak po case zvedne ...

jajka001_

presne, mali by sa modlit zadarmo a zit z milodarov, som zvedava kolko fararov by ostalo. jezis bol chudobny tak ake cirkevne majetky, vsetko nech vratia pospolitému ľudu

J111

Aha:D To ma nejako nenapadlo, už to asi dobre ututlali, úchylaci jedni.
Modliť sa za peniaze, že sa nehanbia a pritom berú aj normálne platy. To môžem zaplatiť aj hocakému človeku, aby sa za mňa pomodlil, aspoň by som nemal hriech. Keď sa modlí kňaz za peniaze, tak ide o svätokrádež a všetko okolo toho je magorina.
S jedlom rastie chuť.