Bratranec a sestranica, je to incest?

Príspevok v téme: Bratranec a sestranica, je to incest?
niccol

bratranec a sesternica sa nikdy nepoznali vydeli sa po 18 rokoch a bum laska ako hrom !su spolu vyse 2 rokov a nevedia si bez seba predstavit zivot ...bojuju za svoju lasku..na jednej strane jedny rodicia to chapu alebo lepsie povedane je to tvoj zivot na druhej strane druhy rodiacia strpucuju zivot vyhraskami ... je mozne mat takyto vztah bez akehokolvek strachu ???je to trestne? alebo nie ...mam precitanych vela prispevkov ze su 100 ludi takto zosobasenych a maju deti ...viem riziko s detmi tam je ...moze sa teda sesternica s bratrancom zobrat pls o odpovede dakujem ....

blondula

lentilkaaa....tak ano,presla som kadecim,ale aj tak...uz som ho hladala kade-tade a prepadla sa pod nim zem...mozno siel do vojny do Iraku :DDD

blondula

nooo.....ked som mala 18 rokov,tiez som sa zoznamila s bratrancom,ktoreho som nikdy nepoznala.boli sme s mamou navstivit jej rodinu a aj jej bratranca.jeho syna som zbadala,ked som bola sama na vychadzke v Cachticiach.siel na motorke a ked ma zbadal,zastavil,zdvihol prilbu,pozrel na mna a na ten pohlad nezabudnem dodnes :D ked potom prisiel k babke,kde som uz bola aj ja.sla som tam na prazdniny aj s mojou naj kamaratkou a nasa laska vydrzala len nieco cez pol roka :-( jeho rodina bola zasadne proti,aj ked sme boli "bratranci" z druheho kolena :-( najhorsie na tom je,ze odvtedy sme sa nikdy nestretli a nemozem ho nikde najst,netusim co s nim je :-( viem,ze kratko po rozchode sa z trucu ozenil,rozviedol a nevodilo sa mu dobre :-(((

J111

Taký človek je jednoducho magor, ak sa nad sebou nedokáže zamyslieť ani jednu minútu, lebo to by totiž bohate stačilo, aby si uvedomil, čo za pizzovinu vlastne robí.

lentilkaaa

to uz je otazka nazoru...vies?
nie ze by som sa teraz priklanala k tomu ze je to super napad mat deti s rodinou (aj ked vzdialenejsou ) ale to uz je na kazdom nech sa sam rozhodne co chce...
ja som moje odpovede ponala cisto z formalneho hladiska

J111

Takí ľudia by sa mali nad sebou zamyslieť a keď k ničomu neprídu, tak by mali sucho o sebe skonštatovať, že sú jednoducho MAGORI.