rodina

Príspevok v téme: rodina
Brenda

mam priatela sme spolu skoro rok mam ho rada je to dobry clovek a viem ze by mi nikdy nechcel zle ale moja rodina ho odmieta.teda zo zaciatku im to bolo jedno a celkom ho mali aj radi ale teraz je to ine.otec mi povedal ze je moc podozrievavy a ze s nim by som to mala v zivote velmi tazke a ze ci s nim chcem aj zit lebo moj priatel uz robi plany do buducnosti.neviem co mam robit ked s nim niesom a piseme si cez internet tak citim ze to neni ten pravy ale zase nemozem povedat ze ked sme spolu tak citim opak no ano trocha ano ze je to super medzi nami ale z casti nie pretoze ma stale nezmyselne otazky a to ma dokaze vytocit.nasi mi vzdy vedeli dobre poradit vsak rodic vie najlepsie tak neviem ci dat na ich radu a rozist sa alebo este pockat.

natusa42

Leela tak si ho milovala,ze si nevidela inych,ci ?
a kolko si s nim chodila ?a aky bol vas vztah ?ako prebiehal vas rozchod ?napis mi o tom nieco,bola by som velmi zvedava ....ak teda chces ..

no asi ako ty ..presne ..pribehne hned,vazi si ma atd..fyzicky ma nikdy neudrel,ani mi nikdy do najhorsich nevynadala zatial ,vazi si ma,viem,ze by nebol schopny na mna "polozit ruku " ..to nikdy...

ved ano,mam pochybnosti,presne nieco vno vnutri,lenze :(:( nie je to take jednoduche,bojim sa opustit ho :( neskutocne sa bojim,akoby ma zaroven aj nieco "sialene "k nemu pritahovalo,asi si pomyslis,ze som blazon,ale vazne je to tak ,ked ho vidim vyjasni sa mi den a tak ..hned je vsetko krajsie ...sice to uz nie je ako na zaciatku,ale je to urcite lepsie ako ked ho nevidim,ked nie som s nim ,som posmutnejsia ..chyba mi niekto ,opora atd ..rozmyslam nad tym,co robi atd ..chapes...
a ano,je to zvyk,blby hnusny zvyk ..ale aj moja slabost ..to si tiez uvdomujem ..velmi dobre ...
on sa akoze nesprava zle,nevnimaj to tak,ze ..ma tyra ..a ublizuje mi ,nie ved on si ma chova ako vo vaticke praveze ..on siu len neuvedomuje,ked mi niekedy nepriamo ublizuje ..a ked si to aj uvedomuje,nic s tym nerobi ( bavime sa o prechmatoch ,co robi v spravani atd) rozumies ?...ale proste ja si myslim,ze lepsieho ako je on nenajdem a ak aj ano,tak ..ma nebude chciez :(:( lebo vies,ja si tazko hladam niekoho,nemam dostatok sebavedomia,a som rada,ze ON je so mnou a ma tak velmi miluje,lebo ja som uz neverila,ze niekoho stretnem a stretla som jeho a bol to akoby zazrak,dovtedy vsetci muzi na mna kaslali atd ..a zrovna on sa do mna tak sialene zamiloval ..a ja donho ...bolo to uzasne ...a proste ..predtym sa mi take nic nestalo ,chapes,co tym chces povedat ?a trpela som,ked som bola sama,nemal ma kto poihladit,chytit za ruku,ziarlila som na kamosky,co mali frajerov atd,a ja pritom mne vravia ludia,ze som velmi pekna,a navyse slusna a inteligentna ,takze nechapem,v com je problem :( ale jeidneon bol do mna zamilovany pocas celeho zivota,asi neviem nejako zaujat muzov alebo co :( vazne netusim ..
aj sa mi jeden tiez teraz paci velmi,spoluziak -proste som si k nemu nasla cestu ( aj ked som "zadana"),ale proste on nema "zájem " ..cize ..zase len to krachlo ,cize :(:( ja uz vazne neviem:(:( bojim sa rozist sa s nim :(

Leela333

Natusa, akoby si hovorila o mne. S tým rozdielom, že ja som vedela, že budú aj ďalší, ale nechcela som ich.

Bol mi oporou, pribehol hneď keď sa niečo stalo, záležalo mu na mne, atď.

Ale bol to chorobný žiarlivec, robil mi scény, plakal, triasol sa od jedu, ubližoval mi fyzicky aj psychicky...

Nemá význam ti písať stále dokola to isté. Je to tvoje rozhodnutie a ty si sa rozhodla zostať s ním, zo strachu. Nechceš s ním byť, nie si s ním šťastná a niečo vo vnútri ti vraví, že s ním nemáš byť, preto tie pochybnosti.

Že ti zlepšil deň? Si len zaslepená láskou, po rozchode by si si po čase dala dolu tie ružové okuliare a postupne to pochopila. Si len naňho navyknutá, preto ti je tak dobre, keď si s ním. Nedokážeš sa s vecami vysporiadať sama, lebo si si zvykla, že on ti vždy pomôže. Myslíš, že to je dobre?

Prepáč, ale nemôžem s tebou súcitiť v tom, ako sa k tebe správa. Ty si sa rozhodla čo chceš :-(

natusa42

brenda ale ja toto všetko ivem,že nie je dobré,že som závislá na nom,viem,že je zlé,ked sa s ním nedokážem rozísť aj ked chcem ..ale napríklad dnes som bola s ním sa prejsť len na pár minút a úplne sa mi zlepšil den,ked som ho videla,normálne som ho pobozkala ja prvá aj objala...lebo v konečnom dôsledku ho mám rada ako človeka a chýba mi,ked nie je so mnou ,ja potrebujem oporu nejakú proste ..už som si zvykla,že ked mám problém môžem sa obrátiť nanho,alebo vieš ked som sama,smutná,stačí,že mu zavolám a posťažujem sa mu a oin hned pribehne ..je to pekné,nechcem to stratiť a viem,že kým si nájdem nového to môže potrvať aj roky .a bojím sa toho ,že ostanem úplne sama,ved prepána do 18-ky som bola sama a zrazu sa bojím toho,nechcem ten stav aký bol predtým -že som bola sama,sama som musela zunášať všetko,všetky problémy atd ..som na tom blbo,ked necítim po mojom boku nikoho,bojím sa opustiť ho :(:(:( za tie dva roky som si neskutočne na jeho oporu zvykla ,aj ked ma veľakrát on ničí ,ale viem,že ho mám svojím spôsobom rada ..:(:( aj ked je taký aký je :( slepá láska asi ,alebo čo je to už neviem sama ..preto mi je tak veľmi ťažko ...

Brenda

natusa42
citas kolko negativnych veci si tam napisala? neviem nemam nikto ma nema rad a podobne.to preto sa snim nedokazes rozist lebo si vobec neveris zrejme.myslis si ze uz lepsi nebude.ale bude a ovela lepsi!!! ak si na vazkach a nevies ako mas dalej pokracovat a vies ze ho uz nelubis tak na co cakas?..jednoducho sa snim rozid a bud sama sebou najdi si cas na tvoje hoby alebo na kamaratky a tak.a nemysli na to ze ta nikdy nikto nebude chcet a ze tento ta chce stale. takto ta lubit bude aj viacej chalanou ver mi.a nepomoze ti len ak ti sem dakto napise radu ale ak to tak skutocne chces a nieco preto aj spreavis vies.:)teda ak to tak naozaj chces a este nieco neni nikdy dobre ak si zavisla na nejakom chalanovi.treba byt sama sebou a podla seba sa riadit..:)

natusa42

baby,máte pravdu :(:(vo všetkom,ja sama to viem..
sama si uvedomujem,že to jew už stratený vzťah,ale ako správne maom podotkla :(ja som na nom nejakým spôsobom závislá ,je tzo môj prvý priateľ,aj ked ma trýzni ,tak sa nedokážem rozísť :(:(:( a strašne sa bojím jeho reakcie,lebo viete baby :( ja som sa už s ním rozišla v lete a spravil mi zo života peklo na celé tri mesiace :(:( bolo to strašné :(
neviem,ale niečo ma pri nom stále drží,asi zvyk,a závislosť,alebo čo :(:( alebo to,že sa o mna stará,že viem,že ma má niekto rád,a bojím sa taktiež samoty,lebo ja si strašne ťažko hľadám partnerov,dôkazom toho je aj to,že do 18 rokov som bola sama :( prakticky nikto mi nikdy nedal najavo,že by ma chcel,vždy som si musela hľadať známosti len na nete,lebo v skutočnosti som hrozne hanblivá ,nedokaážem sa normálne rozporávať s chlapcami hned očerveniem-strašne sa bojím,že ostanem sama a potom si narazím nejakého (/ oveľa horšieho ako je tento )a budem aj tak nešťastná a ani ma on nebude mať rád,ako tento :(:(
som nešťastná z tohto celého ,sklamaná ..:( neviem a nedokážem sa akosi od neho oslobodiť,aj ked ho už asi neľúbim ( totižto ja neviem,či ho ľúbim ešte,to je dalšia vec (!!!!) ...mám strašný chaos v sebe,nedokážem sa akosi sama so sebou vyposriadať,niekedy vidím na nom obrovské chyby,a niekedy zase si myslím,že existujú aj istotne horší,bojím sa neskutočne budúcnosti,a neviem ako dalej,čo by bolo lepšie,mám aj psychiké problémy,bojím sa,že sa mi časom zhoršia a už ma vážne nikto nebude chcieť ,ale viem,že on ma bude chcieť vždy,ale zase na druhej strane ,čo ak mám problémy z neho ?a z toho ako to vidím neperspektívne ?neviem ..prisahám,že neviem,dievčatá ...som na vážkach,neviem,čo by bolo lepšie,a pre tieto dôvody sa s ním nedokážem rozísť

Maoam

natusa, ked ta tak citam, tak neviem, ci ty ten rozchod vobec chces, lebo rad si dostala uz vela ale vzdy najdes dovod, preco NIE, tak si od neho aj ty zavisla, alebo ako?

ak niekto chce rozchod skutocne, tak bude hladat vsetky sposoby ako to UROBIT a nie vyhovorky, preco to neurobit

podla mna strach z jeho reakcie je len jedna cast pravdy, podla mna si na nom bud zavisla alebo sa bojis samoty po tom, nejaky osobny dovod, ktory ma docinenia len a len s tebou, tam bude

Leela333

natusa, nepočúvaš sa? Opakuješ stále, že ŽIAĽBOHU si stále s ním... Veď ty sa s ním chceš rozísť, tak prečo to neurobíš?? Ak na to "nemáš gule" spraviť to osobne, napíš mu. Je to kruté, ale pri takomto type chalana sa to ináč asi ani nedá, aby ti nespravil scénu. Napíš mu mail, v ktorom mu šetrne vysvetlíš dôvody rozchodu (vlastne mu ani nemusíš písať celú pravdu, zaobal to tak, aby si mu neublížila). A dištancuj sa od neho. Žiadne kamarátstva po rozchode nefungujú. Možno po pár rokoch, ale nie hneď.

Ukonči to konečne, dokedy sa chceš trápiť? Zbytočne píšeš na fórum, ľudia ťa tu síce môžu vypočuť a poradiť ty, ale pomôcť si môžeš len ty sama ;-)

Brenda, jediný spôsob, ako si ujasníš veci je, že si dáš načas pokoj od všetkých bývalých. Nehrň sa do ďalšieho vzťahu, načo sa stretávaš s bývalým? Zameraj sa teraz na seba, keď si voľná. Uži si to a časom, keď to ani nebudeš čakať, príde niekto nový - tak načo to skúšať znova s bývalými :-)

Zastávam ten názor, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Lebo ste sa rozišli z istého dôvodu a nie len tak. Tie dôvody nezmiznú.

Uznávam, že sú ľudia, ktorí sa dali znova dokopy a sú si často ešte vzácnejší, ale myslím, že to je len ojedinelé.

natusa42

Maom ja viem,ale policiu nechcem do toho tahat ,a nasich tiez nie,lebo rodina,sice by mi pomohla,ale nechcem vidiet ten ich pocit vitazstva,ked mi vraveli,ze on nie je pre mna ..

ano,je psychicky tazko chory,ale on si to nepriznava :(je mi z toho smutno,a ano stale som s nim,zialbohu

Maoam

natusa, preco ti nepomoze rodina zbavit sa ho? ak je to stalker, tak aj tak je to trestne a mozes a obratit aj na policiu, neostavaj s nim len preto, ze sa bojis toho, co urobi, ked sa s nim rozides

on je psychicky tazko chory clovek a k tomu este aj anorektik, on potrebuje psychiatra