rodina

Príspevok v téme: rodina
Brenda

mam priatela sme spolu skoro rok mam ho rada je to dobry clovek a viem ze by mi nikdy nechcel zle ale moja rodina ho odmieta.teda zo zaciatku im to bolo jedno a celkom ho mali aj radi ale teraz je to ine.otec mi povedal ze je moc podozrievavy a ze s nim by som to mala v zivote velmi tazke a ze ci s nim chcem aj zit lebo moj priatel uz robi plany do buducnosti.neviem co mam robit ked s nim niesom a piseme si cez internet tak citim ze to neni ten pravy ale zase nemozem povedat ze ked sme spolu tak citim opak no ano trocha ano ze je to super medzi nami ale z casti nie pretoze ma stale nezmyselne otazky a to ma dokaze vytocit.nasi mi vzdy vedeli dobre poradit vsak rodic vie najlepsie tak neviem ci dat na ich radu a rozist sa alebo este pockat.

Maoam

natusa: este stale ste spolu? to nie je vztah ale citove vydieranie, ty nie si zodpovedna za to, ze on vyskoci z okna, ked sa s nim rozides

je dospely? je
ked vyskoci z okna, alebo poje tabletky a prezije to, aj tak ho zavru na psychiatrickom odd a bude v opatere

tak to uz konecne urob, neviem, dokedy chces cakat, caka ta maturita, potom VS, cely zivot je pred tebou

Brenda

pretoze sa moje city zase chcu vystverat von.:(..a kamoska mi hovorila ze on ma chce stale aj to tak teochu vyzeralo vcera ale neviem na com som a nechce, byt v neistote..poradte ako si mam vsetko ujasnit a vedioet presne co chcem..:( lebo ma to uz nebavi toto..:(

Brenda

no ano spravila som dobre ale este stale mi vola a tak...akokeby si myslel ze este budeme spolu ci co...:(..a najhorsie je ze vcera som bola vonku z byvalym a zase to bol ten pekny pocit ako ked spoznate chalana a ste spolu druhy krat vonku proste take zaujmave to bolo..len s tym rozdielom ze ja ho poznam tak 2 aj pol roka...a teraz som si sama sebe viac uskodila...:(

natusa42

brenda ...a ani sms ti neposlal ? uff..zaujimave ...po takmer rocnom vztahu
boze ..baby,kde ja mam najst tu odvahu a ukoncit to s nim raz a navzdy :(:( sakra,kde ju mam najst :(

Leela333

To som si povedala aj ja po poslednom rozchode, že sa nechcem viazať a som v ďalšom vzťahu :-D

Ale je to úplne o inom, ako s tým posledným. Žiadna agresia, žiadne násilie... Pripadám si pri ňom oveľa voľnejšie. Samozrejme sme spolu ešte len krátko, ale cítim sa pri ňom zatiaľ dobre.

Ten môj ma tiež nechal cez internet, ale spôsobom - ja: chceš koniec? on: áno ...chápeš to? Po takmer ročnom vzťahu?

Ale v tvojom prípade si myslím dobre spravila, bolo to aspoň bezpečnejšie v tom, že ti nemohol robiť zbytočné scény, aby ťa prehovoril ;-)

Brenda

tak on by podla mna dosiel ale my byvame dost daleko od seba a on by sa nemal ako dopravit ku mne a nie nevolal vlastne neskor hej ale nezdvihala som ho preistotu.

natusa42

brenda cez net si sa s nim rozisla ?ufff ...a on ,ti ani nevolal,nebol za tebou ?prepana ......moj by sa hodil z okna

Brenda

Leela333
no napisala som su sice cez internet lebo nebyvame blizko seba.tak napisala som mu tam vsetko proste ako to citim ja ale takym jemnejsim sposobom aby to nebolo velmi urazlive.aj ked ma nadalej otravuje napr som mu navrhla ze ked chce mozme byt kamosi a sme kamosi.sice zase zacina dobiedzat ale ja sa to pokusam nevsimat....a ja viem ze stretnem dalsieho ale nechcem mat dalsie taketo problemy vies.radsej si budem uzivat zivot a spoznavat ludi a tak...teraz sa nechcem viazat..a este aj to ze sme kamosi sa mi nejak ulavilo a necitim taky natlak...

natusa42

brenda ako to prebiehalo ???? povedz mi ,viem,že ťa to bolí ..ale ...možno naberiem inšpiráciu,čo si mu vytmavila ??

Leela333

Ja si z tvojich príspevkov myslím, že si s ním nebola šťastná. Vzťah so žiarlivcom je hrozný. Aj ten môj bol a bolo to strašné proste. Iróniou je, že on bol ten, kto ukončil náš vzťah (kvôli inej), ale som mu vďačná, lebo ja som to nedokázala narozdiel od teba. Obdivujem ťa, že si sa na to odhodlala :-)

A či stretneš ďalšieho? :-D Samozrejme, že áno. Koľkokrát som si ja vravela, že iný už taký dobrý nebude alebo inému už nebude na mne tak záležať. A našla som dokonca lepších ;-)

Vôbec sa toho neobávaj, príde to, keď to budeš najmenej čakať :-)