rodina

Príspevok v téme: rodina
Brenda

mam priatela sme spolu skoro rok mam ho rada je to dobry clovek a viem ze by mi nikdy nechcel zle ale moja rodina ho odmieta.teda zo zaciatku im to bolo jedno a celkom ho mali aj radi ale teraz je to ine.otec mi povedal ze je moc podozrievavy a ze s nim by som to mala v zivote velmi tazke a ze ci s nim chcem aj zit lebo moj priatel uz robi plany do buducnosti.neviem co mam robit ked s nim niesom a piseme si cez internet tak citim ze to neni ten pravy ale zase nemozem povedat ze ked sme spolu tak citim opak no ano trocha ano ze je to super medzi nami ale z casti nie pretoze ma stale nezmyselne otazky a to ma dokaze vytocit.nasi mi vzdy vedeli dobre poradit vsak rodic vie najlepsie tak neviem ci dat na ich radu a rozist sa alebo este pockat.

sima888

Brenda: rozumiem ti, je to tazke...a ako dlho ste spolu? my vyse roka nieco..niekedy mame aj krasne chvile vtedy si myslim, ze vsetko bude fajn..ale uz tych chvil byva menej...ja som typ cloveka, ktory potrebuje aj inych ludi, spolocnost a bavit sa vramci normy...a on taky nie je..ale viem ze ma uprimne lubi, nepodviedol by ma..a to, ze stale vyvolava tak vraj ma chce len pocut a chybam mu..je to divne cele..a co sa tyka toho byvaleho...este ked som nemala sucasneho priatela..ked sme sa rozisli s predoslym priatelom bola som znicena..hrozne som ho lubila a aj po rozchode sme nieco riesili..hoc on uz riesil ine dievcata..spomienky a nostalgia su nesmierne silne..aj on sa chcel vratit ku mne..nakoniec sme to skusili este raz..vsetko bolo krasne asi tyzden a potom uz sa zacal spravat divne a poslal ma do kelu..a on si isiel za svojimi novymi objavmi..takze po jednom rozchode dalsi tazky rozchod opat s nim..a je dobre, ze sa teraz nestretavame resp. byvame teraz daleko od seba..lebo keby sme sa stretli tazko mu odolat..neviem podla mna to nezmaze cas hoc dobre viem, ze by to nefungovalo strasne by ma to tahalo k nemu..mozno prezivas nieco podobne alebo nieco uplne ine...ja som mala taku skusenost s byvalym...myslim si, ze stale je nejaky dovod preco ste sa rozisli a tazko to zlepit dokopy aj ked cele telo okrem rozumu by chcelo :D ale mozno ty si uplne iny pripad, tak neviem ci som ti pomohla

Brenda

a este aj to ze je tu jeden chalan ktory ma velmi pritahuje a neviem co mam robit pretoze je to moj byvaly priatel ale proste chemia medzi nami je urcite..:( je mi z toho az zle..pretoze taka som nikdy predtym nebola ze by som bola z chalanom a pritom ma pritahoval iny chalan ale az tak magicky.:(

Brenda

tak ja som sa snim chcela dnes rozist ale nejak to dopadlo opacne slubil mi ze uz taky nebude ze si to uvedomil ale ja neviem ci tomu mam verit..:(

Brenda

simona888
hej presne mas pravdu aj ja cakam na nejake znamenie presne si to vystihla..povedz preco musia byt aj taky chalani citovy vydieraci? dnes mi povedal ze si vsetko uvedomil ze aky bol a chcel odomna este nejaku sancu a znova ma obmekcil.ja citim ze ho uz asi nechcem lebo to uz opadlo z mojej strany ale neviem pretoze je to dobry clovek co nemozem popriet je to velm i tazke ..:(

veronero

baby prestante, neoddalujte to zbytocne, cim dlhsie to trva tym to je dlhsie.
tak ci tak to pride a predovsetkym treba mysliet na to ako bude vyzerat buducnost, na dusevnu podporu, spolahlivost. ak uz tam su raz pochybnosti, tie sa nestratia.

sima888

Brenda: ako som tak citala tvoje prispevky..som v podobnej, ked nie rovnakej situacii...mala som pocit ako keby som to ja pisala heh...ja som sa uz dvakrat chcela rozist ale jasne ze ma obmakcil..teraz na to nemam nejaky vazny dovod ani..ale citim, ze to nie je take ake by malo asi byt..no povahu ma taku istu ako si opisovala..ziarlivy, vyvolava mi casto, vycitky preco sa mu ja neozvem,,lenze on sa kvoli mne pred polrokom prestahoval aby sme boli spolu blizsie..asi este cakam na nejake "znamenie" alebo co..

tpch

Brenda, cim dlhsie to budes natahovat, tym horsi ten rozchod bude. Okrem toho ty NIE SI zodpovedna za jeho zotrvanie v skole a studium, je to len a len jeho rozhodnutie a jeho zodpovednost. Ukonci to raznym rezom a uplne sa prestan s nim kontaktovat, inak ta bude opat len citovo zneuzivat a snazit sa vyvolat v tebe pocit viny a zodpovednosti za jeho zivot. Ale ty nie si ani vinna, ani zodpovedna za jeho konanie v pritomnosti ci buducnosti. Daj na svoj instinkt, inak sa budes mat zle.

rony26

no to je presne ono, snazi sa v tebe vyvolat pocit, ze budes zodpovedna, vinna za cely jeho dalsi zbabrany zivot...vlastne uz teraz si s nim len z lutosti...musis nabrat odvahu aby si mu dala razne zbohom, nesmies sa dat obmakcit jeho sladkymi recami ci vyhrazkami...jednoducho ste si to vyskusali, nefungovalo to, musite od seba, to je cele...a nato otravovanie sa priprav, mozno to budu tyzdne, mozno mesiace, ale bude ti vypisovat, vyvolavat, mozno ta osobne vyhladavat...on je na teba tak naviazany, ze to len tak nevzda