MAMINY, PORADTE MI PROSIM

Príspevok v téme: MAMINY, PORADTE MI PROSIM
sjella

no ahojte. Moja mamina bude mat teraz v pondelok 48 rokov. poradte mi nejaky darcek pre nu prosiiiiiim :) teda co by napriklad Vas potesilo.Ja som rozmyslala nad tym, ze by som jej zaplatila kozmeticku.. ale co ja viem.. no proste cim viac napadov tu bude, tym lepsi darcek sa vymysli. DAKUJEM velmi pekne za vsetky napady

Alechandro

Ponukam Vám prácu,lepšie povedané maličké privirobenie vyplnaním prieskumov,ktoré si objednávajú rôzne firmy.Otázky sú tam ako Kedy sa chystáš kúpiť nový Tv?Aký je tvoj najobľubenejší prášok?Kde najradšej nakupuješ? a podobné.Na email ťi prídu takéto prieskumy,ty to vyplníš a za každý máš body a body sú eurá.Potom si to pošleš na účet,ked nazbieraš 2000 bodov,čo je 14 euro.Aby som si čosi zarobil,tak vyplnam viac tipov prieskumov,občas my príde email z jednej a raz z druhej spoločnosťi.Ak si chceš takto privirobiť,tak my pošli email a ja ťi pošlem nan registračný formulár,registruješ sa a dozvieš sa všetko potrebné.Je to bezplatné a za registráciu máš body.Email my pošli taký,čo chceš aby ťi nan chodily prieskumy a zároven ho uvedieš pri registrácii.Kto má záujem,nech my napíše na alechchandro@gmail.com

sjella

ja mam rada darceky, ked maju myslienku a su vtipne, napriklad mne teta na 20 darovala asi 5 litrov acidka, aby som sa mohla na niektore problemy dobre vy.. a k tomu asi 20 toaletnych papierov, aby som sa mala do coho utriet :)

emminina

Mám roky tvojej maminy, asi máme pred sebou už len samé zdravotné problémy ,ako je ostereopóza, menopauza atď. Mňa by potešila taká zdravotná knižka , čo sa týka takýchto problémov, aby som sa poučila čoho sa vyvarovať. Teraz také problémy zatiaľ nemám , ale už rada si prečítam nejaké to ponaučenie. Pa. Kočka.

sjella

nuz, ja si zaplatenie vikendu v kupeloch a pod. nechavam na jej 50.. ved to je za chvilu :) chcem jej len nieco male, ved.. aj tak o darcek nejde.. ma byt na to aby potesil...

lenoccka

aj moja mamina ma narodky ale v stredu :))) velmi jej nemam co kupit, lebo ona ked nieco potrebuje tak si to kupi a necaka na sviatok, ale viem ze vzdy ju potesi velka pixla lentiliek a obrovska cokolada:)))

Dee

ja som tiez mamine zaplatila masaz a velmi sa tiez potesila knizke, ktora je venovana mamam. Aj sa rozplakala pri jej citani

beatrix

ak je to úprimné,stačí nejaká maličkosť,pre maminku je dôležité vedieť,že si na ňu nezabudla,ale ak ti financie nerobia problém,určite by ju potešil nejaký predľžený víkend v kúpeloch

Alternativa

Ja sa vzdy potesim z toho, co si sama nedoprajem: moze to byt ta kozmeticka /ak mamina k nej nechodieva/, alebo masaz, alebo permanentka na nejaku pohybovu aktivitu primeranu veku a diagnozam tohto veku /napr. na Pilatesa, joga/. Zalezi aj na korunkach, ktore mas na darcek vyclenene. Pri vacsej sume napr. weekend v blizkych kupeloch - financie by mohli spojit viaceri clenovia rodiny. V kazdom pripade nezabudni na "mami, lubim Ta" :o)

aljoška

Ja som vlani bola na niečom podobnom ako je na STV zmenáren.Velmi sa mi to páčilo,bola som spokojná a vobec by som sa nenahnevala,keby mi to niekto dal znova ako darček.Som skoro rovesníčka tvojej maminy.Takže porozmýšlaj.Alebo určite má nejakú vec po ktorej túži a keby si jej to splnila bolo by to pekné.