Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nasi priatelia z Indie nam zase preukazali svoju lasku

jajka001_

na jednej strane mas uplne jasny clanok co sa stalo, ne policia vyda uplne ine hlasenie a ludia mozu ist doprdele
to je ako ten komunisticky vtip, ze rusky traktor napadlo americke lietadlo a mierumilovny traktor nasledne opatoval palbu a lietadlo zostrelil..ci ako to bolo

jajka001_

ee tak som to nemyslela, mne je to jasne
ale vies tvrdit sa moze vselico, papier znesie vsetko a prave preto sa da tak krasne kamuflovat

atm

jajka co si chces vyberat? ze ci spadli hromadne vsetci zo schodov alebo ci ich cirou nahodou napadli asociali? no veru tazka dilema zistit kde je pravda

lost

inak toto ma vie tak nastvat, ze obete nemaju pravo na obranu a casto sa stretavam s ludmi, co by zakazali zbrane.

no pri otazke, preco je finko a svajciarsko najbezpecnejsia krajina na svete, odpovedat nevedia.

to ze tam takmer kazdy spi s brokovnicou pri posteli a revolverom pod vankusom, to je cista nahoda :)

plus to ze v anglicku stupla kriminalita raketovo az na Mesiac, ihned do odobrati prava na obranu strelnou zbranou, to je tiez len taka nahodicka :)

nie som neprajnik, ale takemuto jedincovi by som asi aj zaprial znasilnenie, kradez celozivotnych usporov, alebo cokolvek, ale nie smrt, lebo potom sa mu nebudem vediet zasmiat, ze ved klidek :D

nemam rad nasilie, ale vzdy plati zakon akcie a reakcie, ak je akcia o sile "100" tak reakcia musi byt minimalne o sile "100" ale idealne "101" aby sa sila akcie zastavila, alebo dokonca potlacila.

a akykolvek minister, politik, prezident, ci iny vodca ludi, co berie pravo na obranu, je sam zlocinec.

Jednoducho, ak niekto vedome rozhodne kradnut v mojom, alebo nedajboze ublizit mojim, musi si byt sakra vedomy toho, ze to moze byt jeho posleny pokus. Nechapem co je na tomto take nepochopitelne.. Ale ani nie posledny pokus, nemusim ho zastrelit (ale mal by som, lebo na druhy den okradne 12 rocnu skolacku, na to sa mozeme stavit), ale pointa je, ze ak by sa niekto opovazil ochranovat takeho jedinca, poprosil by som adresu kde si mozem zobrat ich LCD a ich auto :) beztrestne, ved som tiez clovek, co ma potom ze ti kradnem tvoju 10 rocnu drinu? cha :D

ako americke prislovie
"Radsej byt sudeny dvanastimi, nez neseny siestimi"

atm

nakoniec slovenske organy cinne v trestnom konani zistia tipujem ako obvykle, ze sa obete "samozbili" a "samoublizili"

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nasi priatelia z Indie nam zase preukazali svoju lasku - Fórum - ZDRAVIE.sk