priatelke ´hrablo´

detto

casu ma pre seba dost, ja mam tiez dost povinnosti a nemam vzdy cas, a nikdy som nebol typ co by obmedzoval, asi to lezenie na nervy po nejakom case clovek neovplyni nijak skor, ono to proste pride

diva nediva

podla mňa jej už lezieš na nervy sorry! ale asi sa ťa prejedla...možno ste moc spolu možno chce mať viac času aj pre seba...skus jej ukazať ako by sa to dalo inak,,,spýtaj sa jej čo jej vadí...ja som to mala s bývalým,,, tak ma obmedzoval že aj tá láska mi začala liesť na nervy a ked som mu dala kopačky tak sa mi nesmierne ulavilo...

detto

treecat, zacinam si zvykat ze popri vsetkych povinnostiach sa budem natahovat este aj s clovekom, z ktoreho by som mal mat radost, skvele vyhliadky

KK.

porozpravaj sa s nou ,mozno prezivanie nieco o com ty nevies a nmozno sa ti aj boji povedat, ako tak vsimam vela ludi by hned taku krizu chcelo riesit rozchodom ale tak potom čo to je za laska -nelaska že hned ukoncit a ani sa nepozsnazit. Bud trpezlivý , urcite ju mas rad a skus nenapadne vybádať a prist na koren preco sa deje to co sa deje.

sweetdream

Jedine v com nam to klapalo bol sex. A teraz mi to chyba. Mne by vobec nevadilo, keby sme sa obcas len stretli a tak, ale on o tom nechce ani pocut. A to som myslela, ze je sen kazdeho chlapa.

sweetdream

My sme to presne takto tahali 2 roky. Teda, ten prv rok bol uplne krasny. Boli sme zalubeni. Ale potom, neviem co sa stalo. Asi som si uvedomila, ze chcem nieco ine. Cim viac som ho poznala, ty viac som to vedela. Boli sme uplne rozdielny. Ja introvert, on extrovert. Ja som bola flegmatik, on brutalny cholerik. Nas vztah padol hlavne na takych veciach. Neznasala som jeho cholericke vybuchy. Rozchadzali sme sa a schadzali vela krat, lebo mi vzdy nasluboval hory-doly a ja som mu vzdy dala sancu. A myslim si, ze nas rozchod bola najlepsia vec, aku sme mohli urobit.