Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut z tvare?

juchuchu

jimmy.... treba vela otvarat usta, dudlat, cmulat, fajcit panske kozene doutniky aj viacerym naraz :DDD ale vazne bez srandy

iskra

ahoj ja mislim si ze ked sa chce schudnut tak sa podary ale ked sa keca o nieco do okola tak vecinov za ten cas 2x krat priberu vsade de sa da aj v tvary

rehy23

ako sa tu tak na to pozeram vidim ze o tom nic neviete...ak naozaj chcete vediet ako schudnut...ci uz je to z tvare alebo cely, tak ma mozte kontaktovat...poslem vam aj foto ako som vyzeral a ako vyzeram teraz..proste mal som ten isty problem co vy..myslel som si ze to len do tvare som pribral ale potom som zistil ze som cely tlsty:OD

msaatskkaa

za posledne 5 dni co som na marodke som strasne pribrala na twari...stale len jem a lezim a jem LEZIM...STALE LEN PARKY a prazenica...pricom na tele som wobec nepribrala..wyzeram horsie jak moja babka ktora wazi 120 kg...newiem co mam robit...w detstwe som bola trocha pri sebe...ale doteraz som mala som super postawu..len tou chorobou sa to zmenilo...moze to byt genami po babke?zlou strawou?alebo liekami?...ale nemozem za to ze mi tak welmi chuti!!!...dakujem welmi pekne za radu

lubica8

Ahoj, zaoberám sa profesionálne gymnastikou tváre, pomocou ktorej sa dá zaručene schudnúť z tváre. Ak máš záujem, ozvi sa. Kontakt: na googlei-grimastika.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut z tvare? - Fórum - ZDRAVIE.sk