Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut z tvare?

Katarinna

ahoj, ja sem pridám vlastnú skúsenosť... ja som každý deň otvárala ústa a zatvárala asi 100x za sebou (počítala som to) a po pár dňoch som sa až čudovala ako som z nej schudla, ako vyzerala som pri tom ako blbka ale pomohlo to :D... takže môžeš to skúsiť :)

ToXic baby

Dakujem..budem sa snažiť...a ešte ..jedna otázka..ked budem toto poriadne dodržiavať...za kolko dní bude aspon niečo dole?

A-Z

Selekntívne (len z jedného miesta, kde by sme chceli) sa chudnúť nedá. Chudne sa celkovo, odvsadiaľ rôzne. Samozrejme, pri zmene stravovacích návykov a pridaním pohybových aktivít.

Toxic baby - ako sama píšeš, problém bude v strave. Takže vylúč sladkosti, namiesto toho ovocko a radšej doobeda, vylúč biele pečivo a chlieb, mastné údeniny, vyprážané, fastfoody atď. Pridaj viac zeleniny, chudé mäsko, ryby, biele jogurty, tofu, celozrnné výrobky. Jedz 5 - 6x denne menšie porcie, cca 2,5l tekuín a pridaj pohyb.

toXic baby

Ahojte. pomôžte mi prosím. Chcem schudnúť, najmä v tvári. V poslednom čase som sa nejako zagulatela vtvári. Aj s brucha a nôh by som chcela niečo zhodiť. No dosť viac. Problém je v tom že už som si asi 10krát dala záväzok že budem obmädzovať jedlo a že budem cez deň menej jesť, lenže nikdy to nemôžem dodržať.!..už neviem čo mám robiť. začala som aj cvičiť.Akú dietu si mám dať?????????prosím pomôžte mi..x(..budem velmi rada..x(

LILIII

fezojo,blaa,miro.83................................................................teda nemam slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dominiq@

poradim vam ako schudnut ja osm schudla...... www.google.sk ako schudnut domacim cvicenim ..... za 30 min a nejest po siestej nemusis vecerrat ako moses ale ne wela..... ale radsej nie... a kazdy ma chvali ze ma nespoznal... a ze newie kto som a tak pri tom ja osm si vobec neuvedomovala ze som chudla

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut z tvare? - Fórum - ZDRAVIE.sk