prejav sympatie ??

Príspevok v téme: prejav sympatie ??
Jean 26

chcel by som sa vás spýtat na takú hovadinku :),... chodim na výsku, mám tam normalne kamosov aj kamosky, a jedna proste len kamaratka,s ktorou sa bezne stretavam urobila 2x vec ktorá ma mierne zarazila, ... cez zimu mávam trocha popraskané pery so studeneho vzduchu, ona len tak prisla ku mne, na prste mala niaku hydratačnu mast a svojim prstom mi tu mast rozotrela na pery, aby som ich nemal tak popukane, a to uz 2x, ... ide po mne ? alebo to sa tak bezne robí medzi kamaratmi? .... nejsom moc zbehly vo vztahoch a v spolocenských prejavoch

Jean 26

pokial viem nie

ja viem, su tu aj vaznejsie temy ako tato blbostička,... ale nechcem vyzerat ako pako, ze pojdem za nou, "vazne si pohovorit", a ona ze ako si nato prisiel ?

nechcem sa len znemoznit

ojka

inko, no ty si riadne ženská k tým "svojím" chlapom v škole, tí musia mať radosť :DDD
Jean, ja si tiež myslím, že to urobila len tak kamaratsky... ale však počkaj, uvidíš, ako sa budú "vzťahy" medzi vami vyvíjať (:

*inko

no co ja viem..taketo spontanne veci robim aj ja... a nikdy mi nenapadlo ze by to mohlo vyzniet ako nejaky signal. a balzamuje aj ostatnych? :))

Jean 26

urobila to uplne spontalne ako keby sme chodili spolu 5 rokov, pritom sme len kamosi

ja som sa len pousmial a povedal dakujem, si milá

Jean 26

inko

ved práveze je nejsom taký ze si nieco nahovaram, som maximalne nedôvercivý voci ludom, ...len proste ma to prekvapilo

je to dobra kamoska, ked niekedy pridem za nou ci nemá poznamky z tej alebo z tej hodiny tak mi ich vzdy posle cez comp.

*inko

hmm. som cakala ze balzam dala na svoje pery a potom ti dala pusu :D hmm. tak nic
asi je iba starostliva :D a je to velmi dobra kamoska?
ja svojho dobreho kamosa hocikedy kludne aj pocas hodiny stisnem... a druheho stale po riti plieskam
nemyslim ze by si si mal nieco nahovarat :)