Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spanok a sny

xxxxxxxxxxxx

niekto radi si nastavovat budik aby sa ludia prebudili medzi snami vraj tak sa im lahsie pamata co sa im sniva. Napriklad ze ides spat tak si nastavis budik o 4 hodiny ...neviem ja som to neskusala lebo ja sa budim aj sama. a mna rano budik len vyrusi tak neviem ci by som si tak zapamatala...skus si pogooglit ako si zapamatat sny..vela veci je na nete

Monii

obcas sa mi stane ze sa v noci zobudim tak nahle, ale to proste len sa posadim, a neviem ani vtedy co sa mi snivalo.. raz sa mi stalo, ze som sa zas takto nahle zobudila a plakala som, nevedela som preco, tak som este bola trochu hore a plakala som, potom sa mi uz prestalo chciet tak som zase spala.. tak ja uz neviem :/ .. inak mna zobudi len ked niekto v byte rozprava, buchot a podobne veci nevnimam

xxxxxxxxxxxx

este dopisem ze to ze si sny clovek nepamata moze byt preto ze nespi dlho ale len kratko. vytvor si nejaky dennicek, v noci ked sa strhnes zo sna tak si rychlo napis co sa ti snivalo kym je to "cerstve" mne to takto pomohlo takyto trening lebo sa mi casto stavalo ze som sa v noci prebudila na sen povedala som si ze si ho zapamatam do rana ale ked som zase zaspala uz som si ho nepamatala iba ten nasledovny... Zacala som si zapisovat take body... nepisala som si cely sen aby som sa tak neprebrala zeby som uz nezaspala lebo ako som pisala mam problem zaspavat a ked sa podari zaspat zobudi ma vela veci. takto si to stale zapisujem hned ked vstanem a rano sa potom pozeram do snara co to asi znamena...

xxxxxxxxxxxx

treba si to trenovat stale sa skusat rozmapamatat na to co sa nam snivalo.alebo ked snivas uvedomit si to ze snivas, vtedy clovek moze aj lucidne snivat vytvorit si vlastny sen a ten si urcite zapamatas. najlepsie je ked sa clovek zobudi sam od seba a nie na nejaky budik.. ja mam zase ale zly spanok zobudim sa na kazdu blbost co by som dala za to aby som spala tvrdo a nezobudilo ma to ze niekto sa ide napit do kuchyne, ci bucha radiator atd... ale zase stale sa mi nieco sniva, ale casto mavam spankovu paralyzu ci nocne mory,alebo ma budi taky pocitze niekto je somnou v izbe niekedy citim ako mi poklada niekto ruku na chrbat a vola moje meno, ale niekedy mam uzasne sny s ktorych sa ani nechcem prebudit :-) casto som zo spanku unavena este viac mam pocit akokeby som celu noc prezurovala...

Monii

polovicka neni, mam 17 :P a aj tak, komu by sa chcelo stale triast mnou :D to maso si zvyknem dat a nic, a tie jednotvarne veci tiez nic.. :/

Lumik

asi spis hlbokym spankom, chcelo by ho to "splytcit", mozes povedat polovicke nech s tebou kazdych 10min trochu zatrasie, mne staci aj zjest o pol noci kopu masa a o sny je postarane...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spanok a sny - Fórum - ZDRAVIE.sk