Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoký,nizky tlak, problém?

Príspevok v téme: Vysoký,nizky tlak, problém?
Peteres

Mám 20 rokov. Čo si pamätám mám vysoký krvný tlak. Zvyčajne niečo okolo 140/80 až 150/85 pulz mám normálny 75-85. Už si ani nepamätám u koľkych doktorov som bol ale nikto nič nezistil. Všetko v najlepšom poriadku. Ak som sa niekedy cítil zle, alebo bol chorý, bolela ma hlava tak práve vtedy som mal normálny tlak cca 120/80. Ak som ho mal vysoký cítil som sa fyzicky super. Som bol aj športovec a veľmi aktívny a nikdy mi to nerobilo problémy. Iba teraz v poslednú dobu cítim tlak na hrudy asi v mieste kde je srdce alebo naľavo od neho. Niekedy to vážne bolí. A tlak sa mi znížil, zrazu mám tlak mierne nízky okolo 115/75 ale pulz stúpol aj na 95. Mám za sebou alebo teda ešte som vo veľmi stresujúcom období a mnoho krát sa rozčúlim alebo som v úzkosti. Môže to mať niečo spoločné? Môžu byť nejaké následky?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoký,nizky tlak, problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk