Prečo sa muži neozývajú celý deň

Príspevok v téme: Prečo sa muži neozývajú celý deň
smoulava

Ahojte je taká situácia- muž sa neozýva celý deň, ozve až ked ja sa ozývam, malo kedy sa ozýva sám od seba,ked som mu to hovorila že ma to trápi tak odpove%d bola že on je taký, cez deň napríklad nenapíše alebo nezavolá ale večer už hej ale to je komunikácia ked nie sme spolu cez internet, nevolá skoro vôbec, nenapíše ked mu chýbam alebo že myslel na mňa, ale zas ked som sním tak je milý, dotýka sa ma, hladká, drží za ruku dá mi pusy a v spoločnosti tiež. len počas dňa s neozýva a ked fakt tak minimálne :o( sme spolu cca 3mesiace a vekový rozdiel je 10 rokov - on je starší

ariel121

matusilka
Keby in take daco povedal hlavne ak on robi to same..Asi by som skusila najst gym alebo nejaku aktivitu a podakovat sa mu ze mal pravdu, ze po cviceni sa citis skvelo a ze dufas ze coskoro budes mat take vyformovane telo ako ten mlady trener co mas ;-) :-P (samozrejme len skadlim)

Maťušilka

Tak Pán rontgen, otoč si to na seba, keď sa Tebe žienka neozve, či nebudeš mať v hlavičke paranoidné scénky, že kde je a že určite sa niekde kuru.e s nejakým kolegom. To už presne poznám, veď to je iné, keď to robí chlap :D Všakže... ? Myslím, že nikto nemá právo na toho druhéo, ani mu organizovať život. Lenže keď jeden nechce, aby ho organizoval ten druhý, tak ani ten prvý nemá právo organizovať toho druhého. Väčšinou to býva vo veľkej nerovnováhe a preto potom vznikajú takéto konflikty, síce možno neškodné, ale ktoré narúšajú dôveru a samotný vzťah. Žiarlivosť nie je dobrá ale zase ani naivita. Každý nech si vyberie, či sa chce zožoerať tým, čo robí ten druhý, alebo či je rád s ním a či mu dôveruje. Je na to mnoho názorov. A ten môj? Mô priateľ je podnikateľ, stále chodí na kávy, večer s kamošmi na víno, áno vadí mi to. Cez deň sa mi neozve, aj keď viem, že nemá až toľko práce, viac ho zaujímajú kamaráti a debat s nimi o politike a podobných sračkách. Ale nie len raz za týždeň, ale aj každý deň. Keď mu poviem, že mi to prekáža, povie, že neorganizuj mi život. OK, začala som aj ja každý deň chodiť na kávy, na víno, na debat s kamoškami. A viete ako to teraz je? Robí zo mňa alkoholičku a že by som si mohla nájsť aj iné koníčky ako chodiť na kávu a s kamoškami na víno :D :D :D :D

Stelka

Môj priateľ mi síce často cez deň napíše sms alebo zavolá a naopak aj ja jemu ale vôbec by mi neprekážalo ak by to nerobil.Myslím že na tom nie je nič zvláštne koniec koncov ak to urobí raz za dlhší čas, Tvoja radosť z sms/zavolania bude o to väčšia :)

lejla11

ja som bola taka ,,. az nedavno som sa zmenila a uz to nie je o tych citoych vyleovch i ked som citliva a jemna. nejako som si zvykla ale desí ma to že som si to u neho typm velmi pokaslala :(( a myslim ze sa uz na mna inak trosku pozera skoro som sa stala ženous tíhačkou ale nastastjie uz somt o velmi obmedzila, dufam ze si to vsimol ....

lesan.ka

neber to v zlom, ale muzi su proste ini ako my zeny.. napriklad ja mam tiez priatela, ktory mi pocas dna z roboty nevypisuje a nevyvolava - je na pomerne vyssej pozicii, stretava sa s dolezitymi klientami, je zavaleny kopou prace, ked je v robote, tak sa sustreduje na nu a nejde o to, zeby si nenasiel ani chvilku casu, ale sam mi povedal, ze takto su mu chvile so mnou vzacnejsie (predstav si, ze mu cely den referujes do telefonu co robis, kde zostane to caro? to mu vecer vravis to iste?).. a mne to popravde tiez vyhovuje, aspon mam cas sama pre seba a nemusim stale tukat do mobilu.. takze si to podla mna tak neber, hlavne ked teda ako pises, inu nema a ked ste spolu, tak je mily.. ;)

anamarie

Suhlasim s tym, co napisal rontgen. Ani mne manzel nevola 5x denne z prace, aspon to neberiem ako samozrejmost a ked mi napise nieco pekne, alebo zavola, tak sa potesim. Ma vysoku funkciu, roboty habadej. Ak niekto tuzi po neustalych citovych vylevoch, nech chodi s 18 rocnym. Ten bude mat kopec casu na kadejake somariny, ale zase sa poytom netreba stazovat, ze nema peniaze.

emanuelita

kokos a to by ho zabilo keby sa ozval častejšie ked vie že tu ženskú to trápi? prečo sa máme my furt prispôsobovať mužom? ja by som mu to normálne takto na rovinu povedala...ak ťa naozaj lúbi tak by to mal pochopiť

slnečnicaa

Ja s priateľom cez deň komunikujem minimálne. Volám mu ráno, keď ho zobúdzam a on mi volá večer, keď ideme spať. Zo začiatku sme si volávali aj cez deň, ale jednoducho sa to nedalo. Raz som nemohla ja, raz on, zbytočne sme sa pri práci vyrušovali. Občas ma prekvapí milou smskou, čo ma poteší viac, ako keby sme stáli boli na dráte:-)