Prečo sa muži neozývajú celý deň

Príspevok v téme: Prečo sa muži neozývajú celý deň
smoulava

Ahojte je taká situácia- muž sa neozýva celý deň, ozve až ked ja sa ozývam, malo kedy sa ozýva sám od seba,ked som mu to hovorila že ma to trápi tak odpove%d bola že on je taký, cez deň napríklad nenapíše alebo nezavolá ale večer už hej ale to je komunikácia ked nie sme spolu cez internet, nevolá skoro vôbec, nenapíše ked mu chýbam alebo že myslel na mňa, ale zas ked som sním tak je milý, dotýka sa ma, hladká, drží za ruku dá mi pusy a v spoločnosti tiež. len počas dňa s neozýva a ked fakt tak minimálne :o( sme spolu cca 3mesiace a vekový rozdiel je 10 rokov - on je starší

mo9mi9mi

Moj priatel ma dvadsat a vola mi tak normalne...Ale ked mas starsieho tak ti dam priklad z mojho otca..... on je s mamou uz 20 rokov ma 40 takze priblizne ako tvoj priatel a vola mamine kazdy den o 10 ked su v robote a o 5 ked priblizne idu z prace aj ked za pol hodinu su uz spolu...takze to nebude tym ze je starsi.... mozno ma moc prace cez den..alebo proste kazdy je iny...

smoulava

ladida: toto ma tiež už napadlo, ked sme spolu tak je fajn,všetko klape, je milý pozorný, rozosmieva ma, neignoruje ma, spoločnosti prejavuje to že je som nou.

ladida

necitala som ostatne prispevky,tak sa mozno budem opakovat.nie je na tom nic zvlastne!to,ze sa cez den neozve neznamena,ze na teba nemysli!vie,ze ta neskor uvidi resp si zavolate,tak nic neriesi.ja som zena a tiez som si nikdy z prace so ziadnym partnerom nevypisovala!naco?je starsi a asi mu to pride banalne,podstatne je ako sa k tebe chova,ked ste spolu.

smoulava

biela mačka: v ničom inom nieje problém len v tomto inak sa chová normálne, všetko ostatné je ok. a zas viem že keby nechcel tak to už povie, toto viem že má v povahe, povedať si svoje

smoulava

lejla11:tak asi to budem musieť akceptovať lebo ten vzťah mi za to stojí , a nejako si to musím v hlave usporiadať a vždy asi nad tým mávnuť rukou . je zaujímavé že on na moju adresu niečo negatívne absolútne nehovorí, už som sa ho na to pýtala.

biela mačka

ked sa takto správa, tak nemá o teba záujem a nejako sa ti to bojí povedať...to som zažila nedávno tiež, ja som ho stále volala na stretká a skončilo to tak, že posledný mesiac ma uplne ignoruje a ani mi nepodsllal sms k Vianociam a ani mi neodpovedal

lejla11

ahoj presne viem o com hovoris ja som so svojim 8mesiacov skoro bude 9ty a tiez je medzi nami 10ročny rozdiel a taktiez ten isty proble ???? ze sa neozve pocas dna a vecer,,,, starší su iní a asi vsetci , tiez mam problem ho sem tam pochopit ....teraz -po čase uz to beriem inak ze sa neozve a tak a mozem povedat ze som si zvykla , a celkom mi aj vyhovuje aj ked som s kamosmi von nebombarduje ma smskami an i nic podobné ....a asi mate taku krizu ja som ju tiez zazila a uz 2krat pocas toho kratkeho vztahu ,kolko mas vlastne rokov?

smoulava

Duška: ale čo moje potreby alebo city, ako myslím že ma naozaj má rad.
ale je to také že ako keby ho netrápilo čo cítim a potrebujem