Dávate najavo svoje city ku partnerovi?

tpch

No take inzeraty som videla uz aj ja na nete, a to vobec nie na erotickych strankach...aj prepotene damske lodicky su v kurze. To ti fetisisti nuchaju a su hotovi...

blondula

tpch... :DDDDDDD a urcite si dal tanga gatky :DDD ked som mala kedysi davno inzerat na hladanie prace v rakusku,tak mi jeden napisal na mail,ze ci by som mu mohla predat pouzite gatky a aj silonky :DDDD "co si mysli,ze ja mam tolko gatok na predaj" ?? :DDDDDDD

tpch

najvacsia uchylacina, ktoru som kedy citala (nevidela), bolo, ked nejaky chlap napisal, ze si pouzite menstruacne tampony strka do zadku, na to si da vlozku a damske gatky a je to ten najlepsi pocit na svete...
Teraz neviem, ci som taka mimo reality, ale toto sa mi zda prilis..

blondula

vies,ze uz mi to aj znamy navrhli s tou knihou ??? :DDDD nastastie som v zivote zazila tolko srandovnych,veselych az neuveritelnych veci,ze na tie negativne si ani nespominam :DDDD Wieden je moja srdcovka !!! nedam na nu dopustit,vzdy hovorim,ze tam uz len more chyba :DDD

Maoam

blondula, ty mas take zazitky, ty raz napises knihu :-DDDD
vylet do Viedne s tebou, to je depka vyliecena na rok dopredu :-DDDD

blondula

hanbila som sa ich nosit metrom :DDDDD som sla jak z vypredaju knihkupectva :DDDD .... sak mala som jeden pod vankusom,druhy pod postelou,na stoliku,v sufliku take perverznejsie a tie uplne ze ani sama neviem o co im tam islo schovane pod kobercom :DDD predstav si,ze jeden som pri stahovani pod kobercom nasla asi po 5 rokoch :DDDDDDD az som sa zacervenala :D