Dávate najavo svoje city ku partnerovi?

jajka001_

vasnivejsie typy zvyknu asi skor vymenit partnera
vyššie uvedene neplati, ak sa jedna o Gomeza a Mortišiu Adamsovcov:)

Ali bali

V okruhu mojich známych som poznala tri páry , ktoré sa na seba lepili na verejnosti do takej miery , že to bolo iným nepríjemné ....A prekvapujúco (asi náhoda ? ) sú už všetci rozvedení :-(

slnečnicaa

anamarie,
vačšinou tínedžeri, ale stretla som aj ľudí v ,,zrelšom veku,,:-) Celkom pravidelne stretávam párik, môžu mať cca 40 rokov a večne na sebe nalepený, jazýčkové, on ju chytá za zadok, ona jeho tiež, div, že si to tam rovno nerozdajú. Tipujem, že obaja sú rozvedený, čerstvo zaľúbený ( moja fantázia rada vytvára ľudské príbehy po ceste domov z práce) :-)

anamarie

jajka, hej, clovek ma trochu pocit trapnosti, ale rada spominam na party, ktorej sme sa zucastnili nedavno, tam sme sa muckali (nie jazyckove) uprostred izby. Bolo to super, lebo inak takto verejne nesantime. V tej polotme sa clovek mohol odviazat.

jajka001_

blondula, ze aktivistka:))
nj ked sme boli mladi, sme sa olizovali a sapali po sebe kde nas to napadlo. ci to obtazuje okolie alebo ci mi niekto zavidi, ma vobec netrapilo. teraz sa maximalne tak drzime za ruky, objimame a davame si normalne pusy.

anamarie

slnecnicaa to robia len tinedzeri, ci nie? Ani ja to nemam rada a nastastie som si mohla svojich chlapcov vodit domov, nemusela som sa vlacit kade-tade a verejne ich oblizovat.

anamarie

My spolu zijeme takmer devat rokov a lubime sa este viac ako kedysi. V spolocnosti ma manzel objime okolo pasa, ja mu dam pusu na licko, ale nie nejak exhibicionisticky.

slnečnicaa

Ja neznášam tých večne na seba nalepených, čo si kontrolujú mandle kdekoľvek ich to napadne, či sedia u lekára alebo v mhd.
Nehovorím o držaní za ruku, pohladení, pozeraní do očí...milé a neobťažujúce okolie