Brezová voda - Košice

Ivana88

Inak brezovu vodu maju aj v eshope brezovavoda.sk :) Ale tam maju taku na pitie, to by bolo skoda davat na hlavu :D

crony

Ludkovia, ak este stale nekto potrebuje vedeit kde kupit brezovu vodu tak ja som kupil teraz v KOsiciach v starom tesku na drogerii hore tuto www.alpa.cz a osobne som s nou zatial dost spokojny :) pekne vonia, aspon mne teda velmi pekne. Mna dost svrbi hlava tiez mi rychlo mastneju vlasy a mam aj take zvlastne lupinky mastne skor by som povedal, nemam take co "snezia", ked uz nejake tak skor ten druhy typ. A musim povedat ze svrbenie sa o dost zlepsilo :)
Tak dufam ze niekomu tato informacia mozno pomoze, niekomu kto zhana brezovu vodu :)

Heatherka

Hlasenie . Brezovu vodu nemaju ani v DM, ani v drogerii Teta. skusim este 101drogeriu.inac ma nic ine nenapada :D

Heatherka

dixi uz nepouzivam :) mam doma ale odkedy hennujem mam baleu na hennovane vlasy a kopu z alverde, laveru a nesadol ani jeden. snad sadne od koznej, inak to nevidim :D

hej dixi vysusuju, predtym mi sedeli,lebo som mala mastne vlasy a mastne lupiny a teraz zrazu mam suche. myslim, ze aj HAK mala dost velku mieru ,ze mi mazove zlazy nepracovali tak ako mali. uz som vysadila, cakam na vysledok, co sa bude diat :D

jankaaaaaaaa

ahaaa v tych lupinach sa moc nevyznam :D iba viem, teda ze lopuch je na ne dobry.
neviem sice aky spaon pouzivas, ale skus nejaky jemny detsky, alebo nejaky bio sapon., myslim ze ti dixy dost vysusuju

Heatherka

jankaaa to mas pravdu, ale to je na tie mastne lupiny. ja mam suche, co snezia :) a brezova voda sa da kupit aj s tukom aj bez. lopuchovu som taku nenasla.

aj ked nasla som toto.

www.tvojadrogeria.sk

ale nemam recencie, ze ci to je dobre alebo nie ale pise sa tam, ze navracia obsah tukovych latok.
momentalne si davam olivovy olej na pokozku. asi nic lepsieaj tak nenajdem :D