Biele flaky na chrbte - foto

Príspevok v téme: Biele flaky na chrbte - foto
Peto990

zdravím, na chrbte mám už dlhší čas takéto biele skvrny,ako je vidiet na foto. Mám to dovtedy,ako som s vrátil tento rok z dovolenky, ale nie som si istý, či to má s tým nejaký súvis... Myslím, že ako vitiligo to nevyzerá...
Máte s tým niekto skúsenosti? Dík za info!

PS: Tie tmave vacsie bodky nie su na kozi, to je len zacapkany objektiv :D

imgupload.sk

Joo

no ok, tu som citala podobny problem jednej maminy primar.sme.sk preto som si myslela ci to nemoze byt vitiligo ... dufam ,ze som ta neurazila :-/

Peto990

Vies co, vitiligo to urcite nie je, pretoze ten kontrastny rozdiel medzie tymi flakmi a kozou naokolo nie je taky velky. A tie bodky ani netvoria mapy a to ich mam uz takmer polroka...nechapem, z coho to je a preco to nechce zmiznut :D

Peto990

Ludia,prosim vas opat o radu, mate s tym niekto skusenost? POZRITE FOTO!
Skusil som ten Nizoral,ale vobec mi to nepomohlo,takze to zrejme nebude plesen sposobena tym typom bakterie, na ktory je urceny...
Co to teda moze byt?
DIK!

Peto990

OK tpch,, dam na tvoje rady :D ale cudoval by si sa aki vselijaki su koziari...
A zas az taky diletant byt nemusi, ak by netrafil,sak najprv musi vediet povodcu tej plesne az potom nasadit adekvatnu ucinnu latku,ci?

tpch

Peto, pri takejto plesni by ten koziar bol uplny diletant, keby netrafil. Ale vsak nemusis ist, aspon sa usetria prachy v zdravotnictve. Tvoja volba :-D