Dá sa ovplyvniť rast váhou ?

Príspevok v téme: Dá sa ovplyvniť rast váhou ?
matto.

Zdravím,mám otázku na odborníkov a to :
Dá sa ovplyvniť rast váhou ? A to tak ,že mám teraz 58 kg a mám iba 162 a nejaké drobné . Mám pomaly 15 rokov a chcel by som este vyrásť . Takže moja otázka je,keď chcem narásť ešte viac ,tak by som mal pridať do váhy?
Chcem vyrast to čo najskôr,mozno som nedockavy ,ale baby mi hovoria,že som malý a mne to vadí :D. Budem moc rad ked mi odpoviete.dufam ,ze ste ma pochopili .

jajka001_

mam kamosa, tiez je nizkeho vzrastu. on ma na druhej strane to stastie, ze na neho tym padom vzdy leteli mladsie:)

matto.

no mozno stými 15-tmi cm som to trocha prehnal,ale uz ho pomaly dorastám a rastovy hormon načo ? az tak zufalo natom niesom. no teraz mam 162 mama ma mozno 158 a otec môže mať tych 170 a volačo . tak uvidime no.babenky si budu musieť zvyknut na takeho krpca ako som ja :D . inac dakujem za odpovede ,ale moc ste ma teda nepotesili ,ale stale je lepsie vediet pravdu.

matto.

tak urcite ze prospel. som rad ,kde som teraz . urcite by som nechcel byt na tom ako pred letom. ESTE JEDNA OTAZKA : viac bielkovin ,spanku = rast ? genetika : otec je vyšši odomna cca 15cm ,mamu som prerástol .