Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parádny film

Príspevok v téme: Parádny film
ozembuska

Ahojte,
nedávno som videla film A walk to remember/Škola pocitov/Dlouhá cesta a bol úplne úžasný. chcem sa opýtať, nepoznáte niečo podobné? takéhoto štýlu? nemyslím teraz tie nereálne americké hlúposti, alebo typu Rosamunde Pilcher :DDD
Podobný bol aj "V jednom ohni" , ale už to nebolo ono. Ďakujem za každý tip

stastnablcha

viem ze sa pytas na filmy, ale neda mi nenapisat ze najlepsia vec co som kedy vidleša bolo jiste pane premiere a jiste pane ministre.. na tom ficim uz celom dlho dobu a mozem to pozerat odznova stale a stale :)

hypatie

mesačný princ - Izbu si rada pozriem, ale ten experiment som čítala ako rozsiahly článok a pár podobných experimentov z 2.sv. vojny a mám k tomu rešpekt, kedže je to podľa skutočnej udalosti.

hypatie

Mesačný princ - Ano aj encyklopédie sa rátajú, kiež by som ich mala tiež toľko :-) po týchto filmoch som si dala oddych a pozrela som si sci-fi film 13 patro (Thirteenth Floor) a tiež ho možem odporučiť :-)

Mesačný princ

hypatie - hej mám okolo 1500 rôznych encyklopédii ak sa to dá považovať za čítanie :) Tak potom čítam

hypatie

Mesačný princ - No bude musieť prejsť dosť času aby som si to pozrela znovu dnes si chcem pozrieť True Štúr, aby som si na to urobila názor...môžem sa opýtať čítaš aj nejaké knihy? Ja čitám skôr Sci-Fi a Fantasy + životopisné diela

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Parádny film - Fórum - ZDRAVIE.sk