co je to laska???

Príspevok v téme: co je to laska???
kikina

ahojzte...volam sa kika a mam 13 rokov.vsetky moje kamky uz mali nejaku tu lasku atak podobne a ja stale nic...zalubit sa to som sa uz zalubila ale aby sa niekto zalubil do mna tak to v ziadnom pripade!! napriklad vcera som pomahala dvojici,chalan a baba /mimochodom do toho chalana som velmi zalubena/ ktory sa skoro rozisli ale ja som ich dala dokopy,dohovarala som im a tak...a potom som sa rozplakala az bola cela klavesnica mokra...vecer som si potom lahla ale nevedela som zaspat...tuzim po laske,po objati a po tom aby ma nejaky chlapec mal rad...je mi velmi tazko prosim pomozte mi !!srdiecko sa mi lame...fnuk....

lili177

heh....ja mam 17 a chalana som este nemala ale nelamem si nadtym hlavu ako ty ved sloboda je super a ked budem starsia tak si chalana uzijem az az....tak naco aj teraz...i ked na druhej strane mozno by som aj chcela ale moc sa do toho nehrniem ....takze uvidis casom dakoho stretnes aspon ja tomu verim ...kazdi ma svojho praveho

giraldina

Sofrineta, to ze si mu to povedala je hadam dobre, aj ked uplne najepsie by bolo keby si sa odlubila a ostalo len to priatelstvo, ale to asi nejde. Mne aj po rokoch chyba viac priatelstvo toho cloveka ako laska. Vztah s nim by som nechcela ale priatelstvo by som obnovila velmi rada.

wewerka

ako jej mam poradit?to nijak "neprejde"... jasne ze clovek trpi ked je sam a kazdy okolo neho niekoho ma no bud si to prestane vsimat a zacne sa sustredovat na zaujmy a spol. ale musi vyckat kym si lasku najde...na to neexistuje "liek" alebo "rada"...

sofrineta

giraldina, mno tak sa stalo nasla som odvahu a som mu to povedala :)....sice som sa dockala toho co som cakala (on ma má rad len ako dobru priatelku , i ked aj to pre mna vela znamena :) ) ale tak uz aspon viem na com som a mam pocit ze teraz sa mame este radsej :) samozrejme v rovine priatelstva

kikina

hm...ja sa teraz poznam s takym chalanom vola sa viktor a je celkom fajn ale...niesom si nim ista...akoze je slusny a tak...no nwm

sofrineta

giraldina
veru takeho konca sa bojim najviac , uz sa aj odhodlavam sa mu s tym priznat (a este ako dlho )ale ked to je tak tazke :(...no priznavam este tazsie je ho vidiet s inou babou.....a vies co mam sa s nim dnes stretnut , tak ak najdem odvahu a bude vhodna prilezitost poviem mu to ....juj bojim bojim :(

kitti

13 rokov skoro? Tak to zavisi od toho o aky vztah sa jedna. Ci len take mily detske stretavky,mile bozky,pohladenia...
Ak uz aj sex tak potom je fakt skoro.
Pametam sa na noju prvu detsku lasku,mala som 6,boli sme v tabore. Ja som sa od neho tak bala,ze som sa stale skryvala pred nim.To bolo take zlate,detske...

giraldina

sofrineta, to iste som prezila ja. Tiez som mu to nepovedala, presne pre to iste preco si mu to nepovedala aj ty. Nas priatelsky vztah sa ale zacal stracat prvou frajerkou ktoru si nasiel. Si si ista, ze zvladnes priatelsky vztah s nim, ked si najde inu a ty budes na druhej kolaji? Ja som to nemohla vydrzat. Uz sa s tym chalanom nestretavam roky a stale mam pocit ze to nemam v sebe doriesene. Mrzi ma to, a vycitam si, ze som mu to vtedy nepovedala, lebo som sa po rokoch - ked sme si to vyjasnili, dozvedela, ze aj on chcel mna...