Depresivne pocity a pomoc

Príspevok v téme: Depresivne pocity a pomoc
sadness

Dobry den!

V poslednom case mam tazke obdobie... Vsetko sa akosi zosypalo a takmer nesutale mam pocit smutku. Nedokazem sa radovat takmer z nicoho a ked uz z niecoho mam aj radost tak je to len na chvilu. Neustale som nervozny, citim nepokoj a takmer pri nicom sa nedokazem odreagovat. Nechuti mi jest... Obcas sa mi stane, ze vybuchnem a poviem hrozne veci, aj osobe kt. mam velmi rad. Neskor ma to sice mrzi, ale nejak to nedokazem ovplyvnit. Celkovo mam akosi pocit, ze nic nema zmysel. Casto sa mi stane, ze uz rano vstanem plny nechute a smutku. Touto cestou by som sa vas chcel opytat ci neviete o nejakych antidepresivach, ktore su volnopredajne. Idealne by bolo nieco na prirodnej baze. Parkrat som si dal aj Tramal, ucinok bol velmi pozitivny bolo mi lepsie az neporovnatelne lepsie, ale uvedomujem si, ze uzivat tramal neni spravne kedze je to liek dost navykovy. Predom vam dakujem za odpovede

Maros75

Na konec malinko chemie, nicmeně stále “jako přírodní” 5-HTP připravuje se z africké rostliny zvané Griffonia simplicifolia a v tenkém střevu se přeměňuje na serotonin, a tak zvyšuje jeho hladinu v mozku, což je přesně to, co potřebujeme.

Neočekávejte, že vám tato milá "přírodní antidepresiva" vyřeší problémy (ať vás ani nenapadne dávat si je všechny naráz), ale určitě pomohou projít náročnými obdobími a dopřejí pozitivnější pohled na svět www.dokonalazena.cz

mandolinka

Hlavne účinkuje na depresiu. Mamička žije sama, je vdova a jej naozaj pomáha.

Prečítaj si na stránke o ňom recenzie, čo napísali tí, čo ho užívali. Je tam toho naozaj veľa popísané.

moletina

dakujem pekne uz som odtial objednavala,poznam stranku...takze ten pripravok je ucinny pri psychickych problemoch?????

moletina

Presne take pocity smutku a neradosti zo zivota mam aj ja.Som doma na inv.dochodku,mam 2deti,zdravotne problemy,na druhej strane mam milujuceho priatela,ktory pre mna urobi co mi vidi na ociach,napriek tomu ma v poslednom case nic netesi.Mavam taketo stavy aj pred menzesom...PMS....je to myslim.

mandolinka

sadness - nechcem Ťa odhovárať od vyšetrenia u odborníka, avšak doporučila by som Ti vyskúšať prípravok 5 HTP.
Zvyknem ho objednávať z USA mamine, ktorá tvrdí, že sa po ňom cíti lepšie.

Meretseger

tpch: Blemc, to sú fakt schopní takéto čosi prehlásiť?! To sa môžem posťažovať aj babke na ulici O_o
No, našťastie mám suppa lekárku, nemôžem si sťažovať. Hoci na jednej z prvých kontrol na mňa nakričala, keď som jej priznala, že som sa pokúsila otráviť liekmi, že na takéto blbosti nemá náladu, bo jej operujú otca na srdce :D Zvädla som. A odvtedy sa ku mne správa strašne milo :D

tpch

Meretseger, hlavne oddelenia, ale aj medzi ambulantnymi sa najde kopa plevelu...potom vyzera tak, ze pacient sa stazuje na uzkost, na depresie a podobne a psychiater prikyvuje, pohmkava na znamenie suhlasu, potom zahlasi nieco v zmysle "doba je tazka", "zivot je boj, raz sme hore a raz dole", pripadne "mate to naozaj tazke", strci mu recept do ruky a objedna ho o mesiac...

Meretseger

tpch: To mi je jasné, že predsudky... ale ešte vždy, preboha? Asi začnem mať predsudky voči zubárom :D
Pekne povedané, čo sa Slovákov týka. Plne súhlasím.
O úrovni toho moc neviem, ale keď vezmem do úvahy naše zdravotníctvo ako také, viem si predstaviť. Počkať, máš na mysli psych. oddelenia, alebo i ambulantných lekárov?