Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sen s chlapon ked som ,,lezba''

Príspevok v téme: Sen s chlapon ked som ,,lezba''
zufalcek3345

Mala som zopar vztahov s chlapmi ale vzdy to skoncilo velmi rychlo.Teraz som si nasla piatelku a povazujem sa mozno za Bi mozno za lezbu este neviem vzhladom na moj vek :).Ale nikdy som v tych vztahoch nebola tak naozaj zalubena.Dneska v noci sa mi snival sen z ktoreho by som sa nikdy nechcela uz prebudit.S chalanom s ktorym som bola stastna, bola som stastna ked som mu molhla dat pusu.Len vobec neviem kto to je :(Nikdy som ho nevidela (vacsinou sa mi sniva s ludmi ktorych poznam.)Teraz neviem ci si to uz moje telo pyta s5 chlapov alebo to bolo nejake znamenie?Som ateista a na take veci od boha neverim , ani na zmamenia na nic.Ale ked si na to spomeniem som stastna.:( nechcem aby dalsia cast mojho zivota bol zas len v snoch.

Meretseger

zufalcek: Som zo Senice. Povieš si, že západné Slovensko by mohlo byť okej, ale houby, sú tu strašní idioti.
Ou jé, vy tam máte gay bar?? Páni, to čumím. Rada by som čosi také mala aj tu, dokonca sa pohrávam s myšlienkou byť iniciátorkou budúceho projektu, chýba to tu.
xxxxx: Ja som to tiež netajila a zrejme sú všetky hetero, safra. Alebo žeby som skúsila chodiť po ulici a vykrikovať to, či sa mna mňa nejaká nevrhne? :D:D

xxxxxxxxxxxx

Meretseger vela zien si ani nechce priznat zeby mohli byt bisexualne. ja som to o sebe vytrubila...kamosky sa na mna odvtedy lepia :-D furt sa chcu somnou bozkavat...A tiez som zo zapadakova tak chapem...

zufalcek3345

Uz som na to prisla.Dneska vecer som sa rozhodla ze zas chcem nejakeho chlapa.Nech su muzi z Marsu alebo odkial... Ale zas chcem nejakeho.Nech ma nasere a vytaca tymi muzskymi hovadinami.

zufalcek3345

Nehovorim ze je to rozpravka.Ale nestazujem sa.Mohla som dopadnut vzdy aj horsie a chcem ludom ukazat ze sa zije aj inak.Kym to vyhovuje mne tak mi to je jedno co si ini myslia.. Len teraz prisla ta chvila ked to prestava vyhovovat mne.:(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sen s chlapon ked som ,,lezba'' - Fórum - ZDRAVIE.sk