Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaša voľba

Príspevok v téme: Vaša voľba
marakuja

Napadla ma taká otázka, na ktorú bude asi ťažko odpovedať, keďže nikto nevie, ako by sa v takej situácií zachoval, ale čisto teoreticky. Ak by sa stala nejaká nehoda, alebo niečo také, a mohli by ste zachrániť buď svojho manžela (priateľa), alebo svojho súrodenca (poprípade rodiča). Čo by ste urobili?

lost

gulas :D:D a s cim ho budem jest, ked nebudem mat prsty? :D

tak osobne by som skor volil uz mrtvych, ak by boli :) ak by to horelo, boli by rovno peceni...

(hm, nejak som hladny :) )

marakuja

no neviem si predstaviť, žeby sa niekto na ničom takom dohodol :D že: hej, zjedz mi ucho, potom ja zjem tvoje :D ... to by prehral najslabší, alebo najtučnejší

Lumik

pri takej havarii lietadla kdesi v horach, by mohla byt moznost aj nejaka dohoda, ze najskor kazdy obetuje napr. usi, potom kazdy da prst, ruku... nohu ( na spolocny gulas )

marakuja

jajka fakt nie? akože viem, že je blbé o tom rozprávať, a možno niekoho uprednostniť, ale vzhľadom na to, že nevieš čo v skutočnosti urobíš, je to v podstate jedno
a ja som sa pýtala, ak budú v ohrození oni, nie ty, tak prečo by mali zachraňovať seba?:D

lost

Tak ak hovorite ze je to nemozne, aj by som to skusil :D Ale co ak sa mi to podari? :D

aspon moj pes bude mat potravu na mesiac :D

Lumik

kurnik sopa tu nieco nesedi, zrovna dnes okolo 4tej som len tak rozmyslal ( nestava sa casto ), ci sa da zabit tak, ze vedome clovek prestane dychat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaša voľba - Fórum - ZDRAVIE.sk