Mám 158cm a 68kg,ako schudnúť bez diéty a cvičenia,som pohodlná.

sweater

to nemalo byt o tom :D ale o uvedomeni sa :), zacinat prispevok o chudnuti s tym ako nato ale ze sa ti nechce nieje ten naj sposob

hanadeka

ahoj papricka 29
zalievam ich vodou,pretoze mi zle uz od rana travilo..prehanalo ma hned po ranajkach a som mala na tvari po kratkej dobe vyrazky,po vysadeni mlieka ich mam menej a je mi lepsie,ale tvaroh a jogurty a ani kysla smotana mi nerobia nic
chutnejsie boli s mliekom,ale citila som sa po nich unavena

sweater

:) keby sa ludia vzdavali tak rychlo svojich cielov ako ty devila s posilkou, asi by sme nikoho vycnievajuceho z radu priemernych nemali :), nastastie vela z nas si ide trvdo za svojim :)

jajka001_

a doma som este cvicievala, teraz som unavena a nic sa mi nechce, navyse furt niekto nieco chce, tak ako normalne neprerusovane cvicit
by som musela ist von dakam a nemam rada fitka a spol.

devila

Ináč,za slobodna som športovala celkom slušne,bicyklovanie-3krát v živote sa mi dokonca podarilo odbicyklovať 100km za deň,turistiu-Slovenský Raj,Tatry mám pochodené.A teraz doma na riti s deťmi.

papricka29

tak ja hcodim na medicinu, cize ze by som nejak extra casu a chuti mala sa tiez povedat neda, no nechcem aby to bolo coraz horsie ...a myslim ze pol hodinka denne ta nezabije :) zo zaciatku to je tazke, to viem, to teraz prezivam, ale viem ze sa to zlepsi :D