Mám 158cm a 68kg,ako schudnúť bez diéty a cvičenia,som pohodlná.

devila

Hanadeka no čau,nemám cez týždeň čas,toľko toho účtovania a daňových,že večer od únavy odpadávam a nemám chuť ani čas sa najesť.Na váhu som nestúpila od utorka,lebo ma rozčuľovala a vybrala som z nej baterky.Neprejedám,sa nejem vyprážané,každý deň jogurt buď biely alebo ovocný,veľa ovocia,čajov a tak.Budúci piatok sa postavím na váhu a napíšem ako som na tom.Tebe pevne držím palčeky,máš vysoký cieľ,tak nech sa ti podarí doňho doraziť čím skôr.Ja chcem zatiaľ schudnúť na 60kg a potom uvidím ako sa budem cítiť.Ja tiež občas kúpim tú detskú šunku bez tých konzervantov a éčiek,u nás ju majú výbornú a aj dlhšie vydrží.A čokoládu?Tak v kancli sme si včera otvorili dezert,tak asi 5 bonbónov som si dala.A mám pokoj,no a?Stane sa hocikomu.

hanadeka

ahoj devila
dnes som klesla na 63,9
svihni si zadkom,dolezity je predsa vyzor a nechces ,aby si bola sama sebou odsudena pocitom ..nedokonalosti..
ovladaj sa,bo pohodlnost ta neposunie

dankajankech

pomylila som sa je to alternamedica@gmail.com, nie altenamedica ako som omylom napisala. na ich webke tuto konkretnu adresu nemaju mam to od mojej kamosky ona totiz bola u nich aj na vysetreni tak dostala tuto adresu a moja mamka si tiez myslela ze to skusi, ale nakoniec schudla aj bez kvapiek stacilo ze cvicila a menej jedla.

dankajankech

ak si naozaj leniva a chces schudnut tak si mozes kupit jedny kvapky od toho centra altenamedica v blave. oni to nemaju na internete ako e-shop ale to davaju zarobit v lekarni ked im napises. lenze to len schudnes ale neviem kolko ti to vydrzi ci potom ked zase zacnes vela jest znova ale o rok nepriberies. ma sa im napisat na mail alternamedica@gmail.com a vyslovene si vyziadat kvapky na chudnutie oni ti potom napisu este ze potrebuju nejake informacie a tie ked im posles tak oni ti poslu tie kvapky. spytaj sa aj kolko ti vydrzi to schudnutie lebo to ti neviem povedat. moja kamka co zije v norsku ked tu v lete bola tak si tie kvapky u nich objednala a schudla lenze je odvtedy len pol roka tak este nevie ci to vydrzi a ako dlho. to si treba zistit od niekoho kto to uzival uz davno. su to nejake bylinky ale neviem ake konkretne. ja nepotrebujem schudnut tak s tym nemam skusenosti a nikoho ineho co to uzival nepoznam. najlepsie je cvicit a nejest.

hanadeka

ahoj devila
uz mam 64,3 ale naladu o nicom
vynechala som vecerne dzobkanie,strasne mi chyba sladke teraz,az mi je do revu a cvicim denne po osmej hodine vecer,skor nemam kedy
zatial som si zakupila 1 kilove cinky
sunku kupujem detsku-len nechapem,preco tak smrdi a dost kratko po otvoreni sa pokazi..miesto sladkeho si teraz davam lyzicku medu,ale vobec ma neukludnuje..sakra..

darkdark

aaa este aj miro vesely.. staci dat do googlu a nacitat si jeho clanky. urcite treba najprv citat a az potom chudnut. ma jeden dobry trik, pred kazdym jedlom volaku zeleninu surovu, aby sa zmestilo menej hlavneho jedla :)

Milky

Sunka samozrejme, chude, dobre, malo kaloricke.
Musli absolutne nie, strasne kaloricke.
Jogurty jednoznacne Hollandia. Su drahsie, ale preto lebo su i vacsie, iny sposob fermentacie a maju polovicne kalorie. Kupujem tie coko..