Hladam dobreho zubara v Bratislave

igork

Kiora a kde mas ty zubarku? a ake mas z nej pocity? je vsetko ok? ..ked potrebujes ze mas bolesti alebo nieco take nie je problem ze by ta nevzala?

mariama254

for you - krastella
to si predstavis presne preto lebo si u ziadneho lekara takeho este nebola. Vobec to nie su nejake vysoke ceny. Niektori zubari si teda dokazu pekne palky vypytat, ale nie su vsetci taky ;-)

Prisca14

Milá krastellka..tak toto som si aj ja myslela. Ale až časom som prišla na to, že som žila vo veľkom omyle. Tie peniaze ktoré človek do zubára investuje nie sú vyhodené peniaze a pokiaľ odvádza kvalitnú prácu tak si myslím, že určite tie peniaze za úkony rada dáš. Mne pomohol práve súkromný zubár od bolesti, ktorá ma trápila niekoľko týždňov.

krastella

mariama 254 tak ja keď sa povie slovo súkromný lekár, tak hneď si predstavím nejaké vysoké ceny za jednotlivé úkony. Ale neviem ešte som u žiadneho súkromného nebolo.

ZUBAR BA

ahojte, mate niekto skusenost s 3S Dent na Trnavskom Myte v Zeleznicnej nemocnici? Resp. je niekto z tych zubarov fakt dobry? Dakujem ;)

Kiora

Igor ako inak chceš zistiť či je zubár dobrý či zlý, keď nechceš sadnúť do kresla? najlepšie to zistíš podľa jeho práce. Alebo potom podľa skúsenosti známych. Ja som začala chodiť k zubárke ku ktorej roky chodí moja sesternica :)

Chéri

Igork asi chodíš k tým nesprávnym. Lekára si treba starostlivo vyberať. Ja som sa k zubárovi dostala cez kamarátku. Mala som akútny problém so zubom. Opuchnuté líce asi tri dni a nie a nie to ustúpiť. Bolesti také, že v noci som spala asi hodinu. Tri dni po sebe som bola u môjho zubára a nič. Snažil sa to dať do poriadku a každým dňom to bolo horšie. Nie je zubár ako zubár.. A ona ma vzala k svojej a musím zaklopať, že vtedy môj problém počas dvoch sedení vybavila a odvtedy len preventívky.

igork

vejkaa po osetreni si to viem uz aj ja zvazit, ale potreboval by som aspon nejaky tip kam ist. Nech neobieham kazdeho jedneho lekara. Chapes a aj tak to uz poznam ze vacsina ma vyrazi hned odo dveri :D

igork

Kiora lenze ja by som chcel mat istotu ze naozaj ten lekar stoji za to este predtym ako si sadnem k nemu do kresla. Pretoze ak raz niekoho pustim do ust tak to je koniec. Bud to dopadne dobre alebo zle.. a ja by som sa tym zlym skusenostiam chcel vyhnut.

mariama254

for you - slizik
aj to chodenie od drevi k dveram ti nieco da. Zistis akeho lekara nechces a pomoze ti to ujasnit co vazne hladas.

for you - krastella
na mizinu? nevidim najmensi dovod preco by to malo cloveka doviest na mizinu. Zdravie je nieco na com netreba setrit. Na com by sa nemalo setrit. Pretoze casto potom na to ludia zbytocne doplacaju a to len preto ze chceli par koruniek usetrit