Hladam dobreho zubara v Bratislave

Raddii

prístup zubára vie urobiť mnoho, spomínam si pred dvomi rokmi, keď otec mal patálie a ani za svet k zubárovi, to bola pre mňa nočná mora :( ani o vtedajšom zubárovi počuť a o novom už duplom, ešte, že sa mi podarilo mu nájsť zubárku, to už potom povolil, že dobre, že to skúsi, že pôjde :P

Chéri

If to s tebou súhlasím, len to tiež nie je súkromná ambulancia ako súkromná ambulancia. Tiež záleží aj od konkrétneho zubára. Preto aj pri výbere súkromnej ambulancii sa treba zameriavať podľa mňa na prístup a kvalitu práce zubára :)

jadina

to s tebou suhlasim..ze mozes byt rada..takych zubarov nie je vela a ja som na to prisla tiez az ked som mala problemy..ze musim lepsie hladat viac casu do toho dat aby som nasla schopneho zubara..

mariama254

For you - zubkova vila
Ked ma zubar dobry pristup k pacientom tak je to plus. Chapem, ze ty si sa sklamala. Ja mozem byt rada, ze mam zubarku, ktora sa mi aj venuje, aj je mila a hlavne robi si svoju pracu ako ma a to je pre mna dolezite. Pa

Sonie

zubkova vila píšeš - neuznáva diagnostiku z opakovaných panoramatických snimkov, ani rtg. Pokiaľ si tá istá zubkova vila z témy - Názor na RTG a OPG snímky, nevedala si mu ako znalkyňa povedať svoj názor? Prečo si si teda tie opakované OPG snímky dala robiť?

veru-tak

Da sa hocijako zarabat a roznym sposobom. Treba si davat pozor aj na trojplozkove plomby, ale co nam to pomoze?Robia sa podla velkosti kazu, ale niekedy aj kvoli lepsiemu zarobku, aby pacient viac zaplatil aj poistovna. Je neueritelne ze v honbe za ziskom prestavaju byt niektori zubari lekarmi. Kazia tak renome tym ktori sa snazia byt v prvom rade lekarmi -zubarmi.

zubkova vila

Neodporucam zubara Janisa z Prudovej ulice.
Neuznava diagnostiku z opakovanych panoramatickych snimkov, ani rtg.
Ma mily pristup, tym si lahko ziska vasu doveru.
Pracuje stylom zub otvorit, nasadit liecivu vlozku, neskor bielu plombu, vybratie nervu, cistenie kanalikov...otvorit/zavriet... a zakazdym vyuctovat! Tento proces sa opakuje zo 6 rokov xkrat, co pre mna znamenalo investiciu cca 2000 eur - do jedneho zuba!!! Lozisko, zapal, bolest a ich vplyv na celkove zdravie...?!
Opakovane zachvaty bolesti, skazene dovolenky kvoli bolesti, nutnost brat opakovane antibiotika, silne lieky od bolesti... Snimky na ktorych lozisko svietilo uspesne ignoroval 6rokov. Oddalovanie extrakcie dvojtisicoveho zuba sa skoncilo.

Ked budeme v role pacientov pasivni, kvalita sucastnych zubarov/lekarov sa nikdy nezmeni k lepsiemu. Kvalita=Cena

siminii

Viem, že mám. Keďže týmito vecami som si prešla a viem, čo všetko to so sebou obnáša. Najhoršie na tom je, že už v malých deťoch sa objavuje strach zo zubárov a pritom úplne zbytočne. Myslím, že taktiež by s tými deťmi bolo dobré komunikovať a aspoň by v nich nevznikal strach, ktorý si budú so sebou niesť až do dospelosti.

gabrieeelka

Siminii v tomto máš veľkú pravdu. Podstatné je, že ešte stále, aj v dnešnej dobe sa nájdu lekári, ktorých práca baví a robia ju skutočne dobre. Tiež mám občas pocit, že som sa narodila pod šťastnou hviezdou, keď tieto veci nejako nemusím riešiť, že je všetko ok u mňa, čo sa týka lekárov :).