ako dokazete popriet vlastne preferencie?

Príspevok v téme: ako dokazete popriet vlastne preferencie?
beskyd

...a namotavat, resp. snazit sa zbalit ineho/inu nez toho/tu, ktory/a je pre vas idolom? ako dokazete popriet vlastne citenie, ak nejake mate tak, aby ste si v zaujme odstranenia samoty dokazali vsugerovat ze vlastne viete byt aj s niekym inym nez s tym/tou po ktorom/ktorej tuzite ale z roznych dovodov nemozte mat s touto osobou vztah, napriklad preto, ze sami viete, ze si tuto osobu nezasluzite, resp. tato osoba si zasluzi nieco lepsie nez ste vy sami??

beskyd

urcite nechcem ziadnu ktora ma nezaujima, len ma zaujimalo ako sa s tym vysporaduvaju ostatni ktori su v takychto veciach ochotni robit nieco ako povedzme komprimisy, ak mam teda pouzit eufemizmus..

simi1

Ja to nedokazem a prave preto som sama :( Moj problem je v tom ze ma pritahuju podstatne starsi muzi s velkou charizmou (okrem toho este mnoho inych vlastnosti - som strasne narocna ja to viem :( ), no a takyto muzi su vacsinou zenaty samozrejme. Zaprisahala som sa ze uz si nikdy nic so zenacom nezacnem a takehoto muza (podla mojich predstav) slobodneho, som este zatial nestretla. Verim ze su aj taki a ja musim lepsie hladat a prave preto hladam dalej a nemienim sa zakopat do vztahu s niekym kto ma nebude pritahovat a s kym nebudem citit ze som dokonale stastna. Nechcem mat vztah s niekym na silu (z rozumu) to budem radsej naozaj sama ...

jajka001_

beskyd, preco chces byt pokrytec a balit taku ktora ta nezaujima? ak teda nechces tu o ktoru stojis, ostan sam
inak som uz z nazvu vedela ze je to tvoja tema:)

Maoam

a asi nie je pre nich ich libido to najdolezitejsie...

su taki aj medzi zenami aj medzi muzmi, ja si myslim, ze mnohi zle znasaju samotu a fakt, ze nemaju sex, tak radsej su s niekym aj ked to stoji za ..., mozno su tam aj existencne komponenty, zabezpecenie, neplatit vsetko sam a tak, cize zhrniem to pod zistne dovody

*inko

no moment, ale su aj taki, ktori su v paroch, ale nie kvoli tomu aby sa vyhlli samote...
je to rozdielne
urcite by som nikdy nebola s niekym len kvoli tomu, som nezostala sama
sloboda a samota je fajn...az moc :)

Maoam

su ludia, ktori su radsej sami ako byt s nespravnym partnerom ale nebyt sam, ale tych je malo

silne osobnosti a nedokazu ist sami proti sebe v citovej oblasti