Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

Laura Hornackova

Ahoj... poradím ti ako na to :)
Po 1.=Keď bude mať narodeniny alebo Meniny ,začni sa z ňou rozprávať a medzi tým jej dáš nejakú čokoládu alebo niečo čo ju oslní.
Po 2.=Snaž sa z ňou čo najviac komunikovať ale nie moc lebo si toho všimne a nebude mať záujem :)
Po 3.=Keď ste spolužiaci tak zisti čo najradšej robí a potom ju oslov, že chceš pomocť s tou činnosťou, akú má rada :)
Po 4.: keď ma Messenger alebo Facebook tak jej pošli žiadosť o Priateľstvo..Začni s ňou komunikovať najprv na FB a potom začni aj v Realite :)
Po 5(Posledné): Keď to budeš opakovať pomaly bude mať o teba záujem :)Ale nezabudni na čisté zuby,Aby si nesmrdel, normálne oblečenie a upravené vlasy :) občas na ňu nenápadne žmurkni ,ale aby si toho moc nevšimla ,lebo jej to príde divné... A dávaj si pozor aby ju nebalil ďalší chalan :D

Marox

Deti. To fakt tu pisete taketo prispevky a pritom mate ledva 12 rokov?? Tak ja vam poradim napiste tym dievcatam ze sa uz vies utret na zachode a vies si ostrihat nechty. A ze ste dobry v minecrafte a na to vam skocia.

Bengoro 12

Dobrý den mam 12 rokov a chcel bys om zbalit babu ma 14 a spoznal som ju cez omegle dala mi FB a pysali sme si alw povedal som jej ze mam 14 a je z ineho mesta pls poradte ako na to co povedat .a Nepiste ze som maly a tak .... a sorry za diakritiku

lexxjones

lexx87jones (AT) outloo k.com

Zdravím vás, jmenuji se Lexx Jones já jsem UNITED STATE armádní důstojník, doufám, že tento email tě najde dobře a zdravě a doufám, že můžeme navázat vztah, protože jsme zde setkávají poprvé, i prošly profil, který mluví dobře, že jste na tomto místě a byl jsem ohromen, když jsem viděl váš profil a rozhodl pro komunikaci s vámi. Je mým přáním, aby tě znám, mám rád upřímnost, důvěru, lásku, péči, pravdu & respekt, mám všechny tyto vlastnosti ve mně, laskavě odpovědět na mě skrz můj soukromý e-mailové schránky (lexx87jones@outlook.com), takže jsme nemůže vědět sami lépe. Doufám, že číst od vás, pokud máte zájem. Díky a doufat, že slyším od vás nejdřív. lexx87jones@outlook.com
Hodně lásky

FilipVavrik

Mam jednu babu ktorá ma 10 a ja tiež . Je zaľúbena do Marcela ktorý je úplný pako!!!prosim pomôžete mi ju dostať spať???dakujem!!!!!!!!

Naco meno

Mam 12 a som zamilovany do 10 recnej sexi baby neviem ako ju zbalit
PROSIM POMOSTE MI AKO JU MAM ZBALIT
PROSIIM !!!
PROSIIM !!!
PROSIIM !!!

Naco meno

Mam 12 a som zamilovany do 10 recnej sexi baby neviem ako ju zbalit
PROSIM POMOSTE MI AKO JU MAM ZBALIT
PROSIIM !!!
PROSIIM !!!
PROSIIM !!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.