Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

Bobrik Zlobrik

Paci sa mi dievca ona ma11 a ja skoro12 sme spolu vtriede ale ja som skoro naslabsi z triedy a kazdu prestavku vymetam prach z kriedy preto lebe o tom vedia ani neviem jak to prasklo

Pomoc! :-(

Mam 8 rokov a som zamilovaný do 8 ročnej Nelki. Ale ona je zamilovaná do 8 ročného Marka. Ako si ju mam získať??? Prosím pomôžtemi.

mam56

Ja som si svoju prvú lásku v 6. rokoch získal tak, že som bol jej ochráncom. Jej sa to hrozne páčilo a imponovalo jej to.
Ja som jej potom dával cukríky a iné sladkosti, lebo môj otec z práce stále niečo doniesol, čo si pamätám, aj jednu tašku sladkostí:-)))
Jáj, Anička, blondýnka:-) Alte Liebe rostet nicht:-) Stále som do nej zaľúbený ako by to bolo včera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať prvé dievča ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk