Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strašenie ľudí ?

Príspevok v téme: strašenie ľudí ?
sajloo

v poslednom čase keď sa zatúlam na tento web tak normalne som stoho v šoku keď čitam tie témy napríklad v sekcii deti nemyslíte si že mnohé mamičky to aý moc prehanajú a teda aj niektorý dospelý ľudia ? neviem aká strava aby sa mi dieťa najedlo ale zase neprejedlo a podobne veď to sa nedá čitať. môj názar je že choroby a alergie vznikajú prave stochto a prehnaná hygiena vyberaná strava a neviem čo všetko len škodí neviem napíšte svoj názor.

sajloo

tak je rozdiel davat stravu malým deťom a deťom už v škôlkarskom veku a viac pravdaze ze rocnemu dietatu nedame klbasu na obed :D som myslel už deti staršie ...

a nebolo to čisto o stravovaní ale aj o iních veciach

atm

krtko je to tak a slovaci maju katastrofalne nielen potraviny ale aj stravovacie navyky.. a este aj tie sracky musime dovazat:D strasny bananistan

atm

mas pravdu nevsimol som si celkom presne co pisal sajlo:) ale ako to moze niekoho vobec napadnut davat decku hentake humusy?? hentake veci sa neodvazujem jest ani ja:D radsej by si na tu **** mala zavolat socialku:D

krtko-lampa

Parky su super ;) velmi mi chutia. Ale tie Rakuske, tusim sa volaju Frankfurtske. Dobre sa z nich najem, netazi ma zaludok. A tie Slovenske :D to je taka s****a, ako cele Slovensko a jeho d****i obcania ;) ...

blondula

atm....ma to s temou suvis,lebo to dieta mojej susedy moze mat na nieco alergiu a ani sa nevie z coho,kedze je uplne vsetko !! a mne sa este zasmeje do tvare,ze aby mu varila extra !!
"kufor" sa mne dviha furt,ked sa stretneme a debatime spolu a vymiename si mamickovske rady :D

atm

davat 1 rocnemu decku "parky,slaninu,skvareninu,stravu korenenu" je ciste sialenstvo a nema to s pointou tejto temy absolutne ziadny suvis.. pointa je imunita a nie nekvalitna otrasna hnusna strava

blondula

ja poznam jednu polsku mamicku co syna izolovala uplne od vsetkeho,nechodila ani von a ani s ludmi nebol moc v kontakte a dokonca ani s detmi na ihrisku sa nehraval.dopadlo to tak,ze aj v krasnom pocasi ako vyjde von,hned ma cervene oci,pokozku ma az priesvitnu a hned cervenu,stale nieco s usami,nema rad ludi,v skolke to tiez neznesie a co horsie,non-stop je chory a bol aj na lieceni !!! neviem ako je to s nim teraz,nie som uz s nimi v kontakte :D ja mam 15 mesacne dieta a po trosku papka vsetko,sice mu varim extra,bez korenim,maximalne rascu,troska soli...kazdy den sme vonku aj v necase,ako mimino spaval vonku v kociku v mraze,mam aj macicky,ktore stale nahana a neda im pokoj...musim povedat,ze zatial nebol este ani raz chorucky,ani sopliky,kasel,horucka...jedine pri zubkoch trosku zvysena teplota ! ale na druhej strane,mam susedu,ma syna o 2 mesiace starsieho,on papa zevraj uplne vsetko,dokonca aj parky,slaninu,skvareninu,stravu korenenu,ako 8 mesacny uz jedol zmrzlinu,cokoladu a je vecne chory.stale ked sme vonku,ona je doma.aj dnes som ju volala von a z balkona mi hovori,ze maly ma zase teplotu,v noci nespal kvoli hlienom,ktore aj vyvraciava a zevraj spapal len 2 parky :D parky dokonca nejem ani ja,uz par krat mi bolo od nich tak strasne zle,ze som aj vracala :D
myslim si,ze treba zacinat po trosku so vsetkym,ale zase neprehanat a nedavat babätku,gulas,fazulovicu,cokolady,skvareniny,slaninu a podobne veci !!

atm

suhlas so sajlo aj georgeom. kazdy organizmus ak nebude vystavovany prostrediu v ktorom sa musi branit (ci uz fyzicky, alebo na urovni nejakych mikroorganizmov-imunita) a nie je donuteny si pestovat tieto obranne reakcie a schopnosti, tak raz ak posobeniu takehoto prostredia bude vystaveny, tak ho to zabije;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.