Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

studium socialnej prace

soc.práca

Ja neodsudzujem žiadnu vysokú školu, že je ľahká, keďže som to nemala príležitosť vyskúšať na vlastnej koži. Beriem, keď niekto vyštuduje danú školu a povie, že je ľahká. Ale nemám veľmi rada, keď niekto tú školu nevyskúšal a len podľa názoru iného usúdi, že je ťa škola ľahká. A do akého mesta? Podala si si aj inde na soc.prácu? Aké boli na tej tvojej škole prijímačky?

drobcek 1717

soc.praca na VS sv.Alzbety
viem ze teraz tu asi nastane debata typu lahka vysoka skola,ale inak sa ,,nedalo,,
V podstate som bola prijata aj na ine vs,ale nie blizkosti domova a o bol hlavny problem,tak prosim neosudzovat

lionesssssss

janka, to nie je KURZ .

To je 4 až 6 ročný psychoteraeutický VÝCVIK !

nie, netreba k tomu nič doplnkové, proste školu v príslušnom odbore - soc. práca, psycholo., lieč. pedag.

ovšem, pre doplnenie info, vyštudovaý psychológ sa tiež veľmi ďaleko nepohne bez tohto výcviku. ak chce robiť v klinickej praxi je viac-menej nutné aby tento výcvik mal

jankaaaaaaaa

aha tom som nevedela. ale k tomu asi treba nejaky doplnkovy kurz alebo nieco take ze? teda myslim, ze vsetky taketo kurzy su len + ku skole

lionesssssss

nie, nepomýlila si to so štúdioom psychologie.

Psychoterapeutický výcvik môže absolvovať nie len absolvent psychológie, ale aj absolvent sociálnej práce a liečebnej pedagogiky

drobcek 1717

swistica- je ubohe co pises,ze ked niekomu povies,ze studujes socilanu pracu 99% sa zacne smiat,neni lepsie vystudovat ,,nieco,,ako nic,mozno v buducnosti sa nezamestnam vo svojom obore,ale aspon s dobrym pocit si poviem,ze som preto nieco urobila

ja socialn pracu,studujem,prvy rok,netvrdim,ze sa da porovnavat napr.s medicinou,kde j kvantum ucenia,ale treba sa ucit aj tu..ja napryklad snivam o psychoterapii a preto som sa prave rozhodla studovat socialnu pracu

A ako tu uz pisali mnohi,aj podla mna vela ludi po ukonceni svojho odboru sa nemozu zamestnat,tak pracu v niecom inom,ak vobec pracuju..podla mna je to o pristupe a hlavne o samovyvoji,ako dany clovek k tomu pristupuje,samozrejme ked si povies neoplati sa to,tak to v skutocnosti aj tak bude,ked zacnes na sebe makat,napr.podnikat v danom odbore,mozes mat v zivote lepsie financne ohodnotenie ako napr.doktor

jankaaaaaaaaa

ja studujem odbor ktory ma strasne bavi, najdu sa predmety ktore ma nebavia, ale ttych je malo, a su vsade.. a navyse je to odbor, ktory sa na slovensku studovat velmi ani neda, teda je malo ludi s vystudovanym s takymto odborom... jeidny problem je, ze tu na slovensku tato oblast, ktoru studujem je este len niekde v plienkach.. ale to suvisi s viacerymi faktormi v nasej kranije.. je to smutne... ale co, aj tak na slovensku ostat nechcem, je tu bieda bohuzial

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

studium socialnej prace - Fórum - ZDRAVIE.sk