Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: ako dosiahnut svetlo hnedu farbu?

Príspevok v téme: ako dosiahnut svetlo hnedu farbu?
pajcfs

mam celkom svetle vlasy...mala som na nich tak 2 mesiace dozadu medenu farbu ale tab sa uz davno vymyla.vlasy mam teraz na svetle hnede s takym nejakym svetlym rysavym nadychom.akurat ze mi to uz vyrasta.a chcela by som to este zosvetlit na peknu svetlo hnedu nieo take ako ma Kristina tuto www.google.sk
lenze ked som si aj dala granier farbu blond tak mi to ani trosku nechytilo.nic absolutne ziadny efekt.tak chcem vediet ze aka farby by mi bola schopna naozaj zosvelit vlasy alebo pripadne ako dlho by som mala nechat zosvetlovac na vlasoch aby om to nemala blond len o nejaky odtien-dva svetlejsie?:)

paganstorm

až chceš len trošku zosvetliť vlasy skus si ich pravidelne preplachovaťž harmančekovym odvarom, po pravodelnom preplachpovani ti to vlasky trochu zosvetli a naviac je to rpirodne takže im to neuškodi a farbu ti vyťaha aj pobyt na slnku v letnych mesiacoch

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dosiahnut svetlo hnedu farbu? - Fórum - ZDRAVIE.sk