Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktorý make up od burjois?

sydney

mam ten healthy mix a som dost spokojna,pekne kryje,nezatazuje plet. ale este lepsi nez tento helathy mix je ten make up s efektom 10hodinoveho spanku.neviem presne akosa vola,ale bol perfektny :)

danielaaa

healty mix mam aj ja, je celkom fajn, ale presedlala som na loreal true mach minerals, ten je podla mna najlepsi aj najnenapadnejsi zo vsetkych make upov co so mala, som velmi spokojna

maruska123

no a inak ak si si vsimla..byvaju aj akcie ako tyzden so znackou, minule tiez bolo bourjois -20%..vtedy tam chodim ako na klavir :D

ewelin28

no tak o moc lacnejšie som to na nete zatiaľ nenašla heh...jj tú kartičku mám..a o chvíľu mám narodky..čakám nejaké poukážky...ale neviem či dovtedy make up vydrží no :D

maruska123

no skus sa poradit aj s predavackami, skor budu vediet ako ja :)

vies co, neviem ti poradit, ze kde na nete..asi najskor v internetovych parfumeriach

a mas vo fann 10% zlavu?tu fann karticku?lebo vtedy sa to este da ta cena

ewelin28

škoda, že nie sú vzorky hmm :(...by som si vyskúšala...a rozhodla sa no..nič asi sa rozhodnem až o Fannku heh :D...inak nevieš náhodou kde sa dajú tieto výrobky cez net objednať...lacnejšie..kámoška mi vravela, že vo Fannku to vyjde najdrahšie...ale zas keď si vezmem v úvahu poštovné a balné..neviem no...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ktorý make up od burjois? - Fórum - ZDRAVIE.sk