Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké ženy sa páčia Turkom?

Rala

Zabal sa do deky a tvár sa akú trendy burku máš :D Možno budeš mať šťastie a budeš navždy jeho otrokyňou.

sarah123

no neviem..mne sa pacia vselijaki, ja nediskriminujem tych, co sa nepodobaju na mojho otca... ja som blondina so svetlymi ocami a priatel uplne blond s modrymi ocami, najkrajsi na svete :)

Prezyvka55

ppnozdra moja matka je blondynka modrooka slovenka a preto mam moju zensku tmavovlasu korejku. tvoja uvaha bombasticky sedi :D super :D :D asi ma potom vychovali korejsky pristahovalci .. dobre ti ide, pekny vtip si napisala.

ppnozdra

Turkom a kazdemu muzovi sa paci zena kt mu v podvedomi pripomina jeho matku ktora ho kojila ked bol maly chlap.Plati to aj na zeny kt miluu chlapov kt sa podobaju na ich otcov.teda na cloveka kt v najrannejsom veku dal im lasku.Cize turkom tmave zeny rozbuchaju srdce.Napr.moja mama je blond velmi bleda v plet a zdedila to po svojom otcovi a jej prva laska ako vajce k vakcu k jej otcovi ta svetlost bledost bola pre nu pritazliva lebo od podobne bledej tvari so svetlomodrymi ocami dostala lasku.Moj brat je vyrazne tmavsi typ a ked som ho poprosila nech zo 100tvari zien ukazal kt je pre nego najpritazlivejsia bola ta najbledsia so svetlomodrymi ocami teda zena co sa vyrazne podoba na jeho matku.Aj mne su najpritazlivejsi muzi co su vyrazne podobny na mojho otca.pamatam si mladeho madarskeho herca jcierny a sokovalo ma ze povedal len cierne tmave typy zien su pre neho pritazlive cakala som ze blondyny.Oplati sa zistit ako matka basej lasky vyzerala ked vas kojila do 4rokov ci bola tmavovlasa ci svetlo to bude pritazlive pre vasho partnera.aj moja kamoska sa vyfala za typ muza co vyrazne sa podoba typovo na jej otca.nie vzdy to plati podla toho kto vas vyxhovaval.takzr neplati ze ak turek je tmavy tak blondina bude pre neho pritazliva.ja som tmavovlasa a nikdy ma este ziaden blindiak bledy so svetlomodrymi ocami neoslovil.

matka22222

myslim že im sa pačia všetky ženy ktore maju tep :))) ,ja som blondina,kamaratka brunetka a lichotili obidvom narovnako .POdla mna su to ale nechutny smradlavy "cigani"

sarah123

blondiny...to uz pri prvom stretku ohromeni farbou vlasov s navrhmi na sobas :D..samozrejme, treba brat s rezervou...

llllll

Turci alebo arabi sa povacsine otocia za blondinkou ale iba z toho principu ze to je nieco ine ako oni tam maju.ale velmi sa im pacia brunetky ktore je za co chytit ktore maju na sebe toho viac ako iba kosti a kozu.take zeny im vyberaju aj ich mamky..viem to z vlastnej skusenosti...ale na druhej strane im sa pacia vela zien a vacsinou ked idete do takejto krajiny tak z vas budu ohromeni pretoze u nich chodia zeny zahalene

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aké ženy sa páčia Turkom? - Fórum - ZDRAVIE.sk