chalani pačia sa vam blondýnky, špinavy blond, alebo brunetky?

wreck

na blondynkach samozrejme nie je v zasade nic zle. napriklad takato, so zdravou farbou tela:

us.123rf.com

lenze tu hned u mna, zial, nastupuje urcity spolocensky stereotyp a uz to ide... hm, svetle vlasy, ale cely rok opalena, takze zrejme caste solarko, pravdepodobne posadnuta nakupovanim, to ide so solarkom tak nejak ruku v ruke, vyrazne motivovana peniazmi, takze prelietava, iste vyholena, cize prilis stadovita, s nedostatkom individuality, zrejme sklon k posadnutosti vlastnou krasou... no a uz ten zaujem tak nejak prirodzene opada. :(

pri cervenej alebo tmavej zene taketo asociacie nemam. je to moja chyba, no, ani neviem kde sa to zobralo. :(

blondinky, povzneste sa nad moj ubohy spolocensky stereotyp a snazte sa byt so sebou spokojne. najkrajsie ste vtedy, ked si to o sebe same myslite. :-*

LETICIA

jednoznacne ciernovlasky, blod su olezene, nevyrazne, biela pokozka, nepasuje k tomu tmave obocie, blond obocie je skarede, a ked ma baba este zltu ako o...ta slama, tak dovi dopo... napriklad ked s postavim ku blond, tak je nevyrazna. a cierne dlhe vlasy su naj, ale teraz nemyslim to tak, aby ste sa prefarbovali, kazdemu sa paci nieco ine.

arianka18

podľa mňa na farbe vlasov nezáleží...dá sa povedať že každý muž preferuje istý typ farby ale to nieje smerodajné...buď sa mu žena páči alebo nepáči..buď ho žena zaujme alebo nezaujme...skôr by som povedala že sa zameria na tvár..teda ako vyzerá v tvári..a potom dĺžka vlasov..účes...farba veľa neudáva..