Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veštica v Trnave

myslena

Pred časom som bola na križovatke a pár veštíc som navštívila . Všetky tvrdili jedno - áno budem šťastná , navráti sa ... No nejak sa to neplnilo !! Vo svojej zúfalosti som nakoniec išla na doporučenie kamarátky k vešcovi Jozefovi zo Žiliny. Ešte že ma kamarátka sprevádzala . Pretože to čo my povedal sedelo do bodky. Povedal my prostú , holú pravdu a dal si záležať aby som jej porozumela. Povedal také veci o ktorých nemohol vedieť, ale presne sedeli. Vykreslil presne môjho (teraz už bývalého) muža ..Povedal aj pár vecí do budúcna a musím povedať že niektoré sa už plnia. Ďakujem mu za jeho láskavý prístup a pomoc ktorú my poskytol v mojom súžení. Ak potrebujete pomoc a chcete počuť pravdu zavolajte mu na 0905435408 . Ešte raz ďakujem pán Jozef a prajem veľa zdravíčka aby ste ešte dlho mohol pomáhať so svojím darom .

sio

Zajdi na stranku www.tajomno.sk je to lacne a nemusis nikam cestovat.Zaroven s teba nic netahaju das datum nar a hotovo urcia ti co je vo veci mas tak prehlad kto vie a nevie.Ak ta vestica vidi dovedie ta k tomu ze podvedome sama povies aj to co nechces a ona je za tu mudru.Ale u vestici nema hovorit clovek s trapenim ale ona ma povedat o vsetkom co ta tazi.

vodro1

skuste janu saru bachovu kontakt je na nete... je to mila sympaticka pani a pomoze a chce pomoct... to je podstatne... je z borcovej cislo domu 10... je to cca 140 km od trnavy ale stoji zato ist tam... kto uz nevie co dalej... ja som bol v rovnakom stadiu... nechodil som,nejedol som vsetkeho som sa bal pomalicky a uz citim zlepsenia kazdy den...

Sara2031

Hej ludkovia potrebujem vediet ci mozem v blízkom okolí nájsť nejakú osobu ktorá sa venuje od očistenie kliadbou??? Prosím surne!!

mirinka

a ako sa ta vestica vola? a kolko sa u nej plati? a povedala tinieco, co sa naozaj stalo? a vie aj poradit, co robit? Dakujem za odpoved..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veštica v Trnave - Fórum - ZDRAVIE.sk