Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrubé lýtka

eliska29

ahoj,
no moc Ta nepotesim, mam 24 a cely zivot hrube lytka. No ja mam obvod aj 43,5-44cm. Aj ked som mala o 12kg menej, lytka som mala vzdy silne. To je genetika. Mozno m,ax, co som mala mensie lytka bol 1,5 cm. Ale to je nic pri tolkych centimetroch. Tiez tym dost trpim, ale inokedy si zase uvedomim, ze koa dobre ze mam obe nohy a zdrave..
Skusala somv setko mozne, najviac pomohla kalanetika, ale 1,5 cm naozaj nebolo moc vidno pri mojich 43,5cm...

ada56

zuzka a obvod lýtok más aký??

lebo ja som na tom dost podobne ako ty ...tiez som vysoka 165cm ale vazim 58kg...a tie lytka mam tiez dost hrube, ale si myslim ze ty si na tom lepsie ako ja, kedze si chudsia

zuzka200

magy, mam 20 rokov, okolo 165 cm a važim 52 kg... a ked spominaš tu genetiku tak aj mama ma podobny problem, ale ona ma skor vačši zadok, stehna a aj lytka...mna trapia len tie lytka, strašne mi robi problem ked sa mam obliecť do sukne alebo len tak ukazať nohy...:(

Magy

tak ako napisala ada56, chce to viac info. vek, vyska, vaha, mozno aj foto. schudnut na lytka - ak to vezmeme takto striktne, problem nie je. drepy, chodza, beh, byciklovanie - myslim poriadne, nie take parminutove vyletovanie po okoli. dalsi aspekt ktory ale nezmenis je genetika - mas urcite danosti vrodene a nemyslim, ze by sa to dalo radikalne zmenit. cvicenim sa da vela doladit, ale ziadne radikalne zmeny postavy nenastanu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrubé lýtka - Fórum - ZDRAVIE.sk