Ako odplašiť chalanov

Príspevok v téme: Ako odplašiť chalanov
Meretseger

Mám takú, povedala by som veľmi nezvyčajnú otázku. Pred týždňom som ukončila vzťah s priateľom. Pred ním bol ešte jeden, na ktorého som bola tak naviazaná, že keď ma nechal, totálne som sa zosypala a odvtedy nie som schopná vo vzťahu fungovať (a tiež existovať bez žiletky, takže to bola pekne bolestná skúsenosť).
Netúžim po ďalšom chalanovi (ani dievčati), a to na pekne dlhú dobu. Poviete si, že ma to prejde, ale nechcem si to dovoliť. Potrebujem sa dať sama dokopy a zvládnuť konečne HPO, pretože zrejme to je hlavná príčina môjho chybného fungovania.
To však neznamená, že sa začnem zanedbávať, prestanem dodržiavať hygienu a podobné veci:) Práve naopak, chcem byť príťažlivá, schudnúť, etc., ale jedine sama kvôli sebe, kvôli tomu mizernému sebavedomiu, ktoré stále nemám.
Čo potom s prípadným nápadníkom? Ignorovať, prípadne dať jemne najavo "tiahni" (jo, čo je to jemne?); jednoducho, ako dávať mužom najavo, že nemám najmenší záujem?

blondula

ako ze sa nesprchovala :DDDD inak ja som vzdy,ked som nemala zaujem hned narovinu povedala,ze aj keby niekde s tym clovekom vybehnem na kavu,nech z toho nic neocakava...

blondula

ano....ignorovat uplne ! a ked to nepomoze,skus medzi recou spomenut,ze ti nejde tepla voda :DDDDD malo by to zabrat ....

Maoam

neflirtuj, to je asi to hlavne,
neopätuj pohlady, ignoruj proste

kazdy clovek si dovoli viac, az ked vidi, ze ma uspech, ze vysielas nejake signaly

tak nic nevysielaj :-)

a gratulujem k rozhodnutiu :-)