Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost

Príspevok v téme: Bolesti hlavy, nespavost, nesustredenost, malatnost, nevolnost
peter007

Uz asi 3-4 roky mam velmi zavazne zdrav. problemy.. A vsak nie a nie zistit co za tym je. Mam tupe bolesti v zahlavy,unavu,nevolnost,zle prekrvenie koncatin,castu nespavost,zapchu,nesustredenost.. Nie kedy je to az take hrozne ze zo skoly ked idem newiim ci wobec dojdem domov! Prosim was ak ma niekdo bodobne priznaky piste, potrebujem aspon dakoho s kym by som o tom mohol pokecat, pretoze uz to psichycky nezvladam... :((((

rena20

Ivka1 ja nerada objednavam cez internent skor ak pojdem niekam ja a tak poistim sa je to lepšie ako cez net no neviem kde sa to da kupovať ak mi viete povedať tak vas poprosim o info dakujem :

Ivka 1

Rena20 dá sa to objednať cez internet ale je to za maloobchodne ceny , viem Vám to zohnať lacnejšie ak budete chcieť.Mail mám zverejnený.Berie sa to : minerály 3x1 denne vždy po jedle a včelí peľ zo začiatku 3 x 1 denne a keď sa budete cítiť lepšie stačí 2x1 ráno a večer pred spaním. Včelí peľ má ukľudňujúce účinky, prispieva k lepšej kvalite spánku.

rena20

Ivka1 dakujem pekne dufam že to pomože lebo ja už neviem čo zo sebou niekedy som nemohla spat no teraz to je naopak dneska som išla o 01:30 spať a vstala som o 13:30 a teraz ma boli hlava som stale unavena vždy by som spala a nevstavala nič sa mi nechce robiť podlamuju sa mi nohy niekedy neviem ani vstať.A možem sa ešte spytať kde sa to da najednoduchšie zohnať a ako sa to berie lebo ja to nepoznam prvy krat otom počujem dakujem:

Ivka 1

Áno Rena 20, mali by pomôcť organické minerály a na dostatok energie je veľmi dobrý včelí peľ vo forme dražé.
Včelí peľ je ideálna potrava nielen pre včely, ale i pre ľudí. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky potrebné k životu.Obsahuje: bielkoviny (20-49%), amidy (dusíkaté deriváty org.kyselín tvoriace napr. základ bielkovín), aminokyseliny, jednoduché a zložité cukry (25-48%), tuky (2,7-14%), ktoré pozostávajú v 43% z 3 najhodnotnejších esenciálnych mastných kyselín, hormóny, enzýmy, koenzýmy, vitamíny (provitamín A vitamíny B1,B2,B3,B6,B9,B12, kyselinu pantoténovú, biotín,cholín,inostol, C,D,E,K,rutín), minerálne látky (Vápnik, fosfor, draslík, síra, sodík, chlór, horčík, železo, mangán, meď, jód, zinok, kremík, molybdén, bór, titán, selén)
Použitie: - pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, zvyšuje energiu a vitalitu
-ako prevencia, pretože zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému
-pomáha pri trávení a metabolizme tukov
-je silný zneškodňovateľ jedov
-spomaľuje procesy starnutia
-pomáha pri pooperačných stavoch, rekonvalescencii
-nechutenstve a úbytku hmotnosti, poruchách telesného i psychického vývoja,
-zlepšuje efektívnosť imunitného systému, pomáha pri trávení a metabolizme tukov
-pri srdcovo-cievnych ochoreniach, pri cukrovke, málokrvnosti
-zápche, žalúdočných problémoch, ochoreniach čriev, pečene, žlčníka,
-ochorení prostaty, poruchách mužskej potencie,
-ochoreniach kože, kĺbov, očí,
-pri poruchách spánku, depresiách vďaka bohatému obsahu zinku a B6,
-pri chronickom alkoholizme,
-pri onkologických ochoreniach (zmierňuje účinky ionizujúceho žiarenia),
-pri alergiách ( dobre zneškodňuje jedy a obsahuje látku – Quercetín- ktorá brzdí uvoľňovanie histamínu z tzv. žírnych buniek- to spôsobuje opuchy, rozšírenie ciev, pokles krvného tlaku a iné), Zlepšuje dýchanie pri sennej nádche, astme a pod.(desenzibiluje organizmus)
-zlepšuje funkciu nedostatočne pracujúcej obličky,
-môže ovplyvniť činnosť štítnej žľazy,
Je potrebné rozlišovať včelí peľ od rastlinného, ktorý spôsobuje pollinózu (sennú nádchu). Toto neplatí pre včelí peľ, pretože zrnká sú dosť veľké na to, aby ich človek vdýchol.Rastlinný peľ je v nich pozliepaný a obalený, takže sa nedostane do styku zo sliznicou.

zrkadlovka

peter... nepomôže ti nik s podobnými príznakmi, pretože ako už to slovo znie, PODOBNÝ, bude aj príčina ťažko rovnaká a tým pádom, ti to v konečnom efekte pomôže na 2 veci. Prečo som si taká istá? Pretože viem, že za tvojím problémom stojí tvoja hlava... necháp zle... tvoje vlastné myšlienky, predsudky atď., ti spôsobujú symptómy. Prečo? Pretože ti to chce povedať, že je najvyšší čas na zmenu. čoho? Seba. Ale čo konkrétne, je individuálne, na to si treba sadnúť a pomocou veľmi jednoduchej metódy nájdeš nielen príčinu, čo lekári nemajú šancu nájsť, ako i riešenie, ktorým príde k úľave, až úplnému uzdraveniu. Skús... stratiť nemáš čo.

rena20

Ahojte ja mam tieš taketo problemi niekedy nespim vobec neviem sa sustrediť na niejake veci som stale akoby nervozna a pritom nemam dôvod je mi nevolno a niekedy citim akoby som mala odpadnut ,podlamuju sa mi nohy pretim som tieš taketo problemi mala no nakonec som sa dostala do nemocnice brala som lieky a bolo všetko ok no teraz už asi 3mesiace mi je takto ako pretym niekedy mi ani nechuti jest je to taške,a ja neviem čo zo sebou! :-((((

Ivka 1

Pomáhajú kvalitné minerály organickej povahy zložení.Tieto príznaky sú prejavom nedostatku minerálnych látok v tele ,hlavne horčíka a draslíka.