Kvalitný sex!

wreck

poiti, dobry opis. pripomenulo mi to tohoto fesaka:

www.youtube.com

"...ja som sexoval, celu noc ma pretiahla... na k.k.t mi robi cumlik... a dobre sa mam, vyfajci vsetko, urobi robotu, konci a ide dalej, zas od znova robi a dovidenia." :)))

wreck

l_, no ano, ta fantazia tam hra velku rolu, uznavam. :) a fakt je to take zriedkave? ved chlapi pozeravaju pecko, takze o inspiraciu urcite nemaju nudzu. a da sa najst aj pecko s dobre urobenou predohrou, takze ziadne vyhovorky. :)

AdamKrt

Používateľ
L_ dátum a čas príspevku Dnes 11:33

- ale to vies, ze sa najde. To co pise Wreck, su len zaklady, nieco, co by malo byt samozrejmost pre kazdeho. Problem je skor v egoizme ludi.

poiti

BEz čoho? Dobra otazočka.
Milujem oral a rád kočku vylýžem až k orgazmu...potom jemne spomalene udržujem a znova až k orgazmu a to zopakujem i 3x,potom mám rád keď mi ona robí ustočkami až na hranu,prestane...udržuje a opäť,to zopakuje i 3x..potom prejdeme ku klasike v rôznych polohach. Asi tolko...ale milujem lyzať klitoris až k orgazmu...máš zaujem? Ak áno...potvrď...dám číslo!!!

wreck

l_, o, dakujem. :)) je to len vhodna kombinacia fantazie, nezakomplexovanosti a mozno mierne vyssieho eq, nez je bezne.
inak si nemyslim ze tu opisujem nejake nezname veci.

janekMY33

No kvalitny sex je taky ze nena hlasno vzdycha a mrvy sa ako by lezala na rozeravenich uhlikoch a na konci spapa