ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

tpch

tinkuska, myslim si, ze prilezitosti na upravu stavu mal dost...a ked budes s nim pri odchode hovorit, bud vecna, nekompromisna a jasna, bez placu, nadmernych emocii, inak ta opat citovo vydierat a hadzat sa o zem. Ked si uvedomi, ze mu odchadza kompletny servis vedeny zadarmo, bude robit hocico, aby udrzal status quo.

tinkuska

jajka nabytok asi neodnesiem, pretoze aj ten je vsetok kupovany na polovice, a uz som o tom premyslala ze kam odist, jedine dat vypoved v praci a odist do mojho rodneho mesta na nejaky cas, a tam celit otazkam od rodiny a pod..mozno ked budeme odluceny aj jemu sa bude lahsie rozhodovat, lebo viem ze aj on o nas premysla

jajka001_

sladke reci a hystericke sceny su velmi záludné zálezitosti, preto
1, rozhodni sa, co chces
2, rozhodni sa, ako to spravis
3, sprav to
tj riadne si premysli postup, ako sa rozist, najlepsie tak aby mal co najmensi priestor na manevrovanie (rozumej hadku, sladke reci, vycitky, plac , aby ta nezlomil) a hlavne ako sa odstahovat a kam, ako a kedy odviest veci - najlepsie najat si auto a odviest svoj nabytok ked bude na brigade

tinkuska

myslim ze to k tomu speje, otazka je preco som sem vobec pisala ze neviem, ci mam s nim etse viest poslednu debatu o tom ako si predstavuje nas spolocny zivot a nech preto nieco robi, alebo to rovno ukoncit.. viem ze je to na mne, dakujem ze reagujete, potrebovala som pocut iny nazor, aj ked len takto cez net..neviem kde pozbierat silu a nenechat sa uz obalamutit kecami

tpch

Najprv ti povie, ze nevie, ci si ta prava, ze laska vyzera inak a vzapati sa hodi na zem a place, aby si neodchadzala?
To co je za debila???
Ak sa mas trosku rada, zbal si veci a vypadni.

tinkuska

je vsak ku mne vzdy mily, ked pridem z roboty objime ma, stíska, ked zaspavam hladka ma po vlasoch a take veci, ktore viem ze iny chlapi nerobia, aspon co pocuvam od známych, ale zase v inych veciach si nerozumieme.. otazka je ake mam priority..
jasne ze ho lubim, keby nie, uz tu nie som, este som nikoho tak nelubila, ale ma pocit ako pisala tpch, ze taham trosku za kratsi koniec