ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

tinkuska

ja sa vzdy bojim urobit nejaky krok, alebo niekomu ublizit, aby sa mi to v zivote nevratilo.. Ked sme sa pred par mesiacmi skoro rozisli, tak vtedy mi povedal ze vlastne si ani nie je isty ci chce byt so mnou, ze ma pocit ze velka laska vyzera inak (predo mnou mal iba jednu babu) vtedy som skoro odpadla a myslela ze umriem, ale mala som povinnosti a nemohla som odtialto odist. Tak som mu povedala ok, rozidme sa. Ale potom sa hodil na zem a reval tu ako decko, myslela som ze si nieco urobi, drzal ma az ma skoro zadusil ze nie, ze bezo mna nevie zit, ze to sa nesmie stat a my musime byt spolu. Odvtedy ma voci nemu trochu averziu a citim sa ako handra, co mava s mojimi citmi lebo vie ze ho mam velmi rada.

tpch

vydavky na dieta su vysoke, aj ked mas veci po svagrinej. Nebudes moct dojcit a skatula mlieka stoji 15-16 eur a mas to za par dni prec..

jajka001_

klasicky chlap ktory sa nevie postarat o domacnost, ok, ale tak v tom pripade idem a makam nech zarobim na seba a svoju najdrahsiu, ktora sa o mna stara
no na co ti je taky chlap?

soffa

zostat s priatelom len koli nevyplateniu penazi,je poriadna blbok,ved sama hovoris,ze kriz bola habadej.ani si sa v prispevku nezmienila,ze ho lubis,ze by ti chybal atd.takze niet o com.jednoducho sa rozidte a spolocne nadobudnute veci predajte sa rozdelte sa...

tinkuska

niekedy si pripadam ako chudera, nie som blba, ani negramotna, ani nesamostatna, ale urobit rozhodujuci krok je pre mna zlozite jak hovado. Kym som ho nepoznala bola som ina, ale bola som z neho uplne hotova, ale nelutujem to, dost mi pomohol, ale mam pocit, ze to je vsetko.. Nechcem ho vykreslit ako spinu, on zas aj postel ustelie, nema problem, aj pred sviatkami mi pomahal s upratovaním..keby bol nejaky sviniar mam to ovela lahsie

jajka001_

tak zas veci po dietati nie su na zahodenie, jedno dieta ti veci neoberie :) a co sa ti pacit nebude, posunies dalej alebo vyhodis. je zbytocne kupovat vsetko nove, deti rychlo rastu.

jajka001_

myslim ze si uplne klasicky pripad naivnej slovenskej zeny, ktora sa prave zobudila, nastastie este pred svadbou:)

tinkuska

tpch presne mas pravdu, uz aj to som mu raz vykricala, on je tak od prirody trosku setrnejsi a uz som mu aj vykricala ze moje decká nebudu zrat jogurty a kraviny po zaruke, a ze chcem novy kocik, lebo jeho sestra nam povedala ze keby bolo babo ze sa nemam bat, ze ona mi dá vsetko po detoch. Tak to zas hop..