ktory uces mi podla vas sedi?

Príspevok v téme: ktory uces mi podla vas sedi?
buhta

je asi blbe zakladat kvoli tomu temu v tomto fore, ale mohli by ste mi, prosim, poradit, ktory "typ vlasov" sa mi podla vas najviac hodi?

pokec.azet.sk

asi je tazke hodnotit to, kedze mam na fotkach rozdielne vyraze tvare, ale snad sa niekto z vas vyjadri :)

jasne, je to maximalne banalna vec, ale chcem sa o seba zacat trosku viac starat, tak ma zaujima, ako sa budem okoliu viac pacit

dakujem :D

sweater

tie brile ti pristanu a vlasy bud tie prve kucery aebo tie rovne na poslednych fotkach tie medzi sa mi nepacia velmi :)

ach jaj !

vidieť, že sa páčiš sama sebe !!! ja nechápem, veľmi dobre vieš, že si pekná, tak načo tu otravuješ ? Aby ti to čím viac ľudí povedalo ? alebo naháňaš kliky na albume ? dievča, vieš koľko trápenia je na svete ? koľko ľudí, práve teraz trpí neznesiteľnými bolesťami, koľko ľudí umiera ? koľko detičiek má rakovinu a ležia v nemocnici ? Koľko ľudí na svete teraz mrzne, lebo nemajú peniaze na zakúrenie ? koľko psíkov práve v tejto chvíli niekto týra ? a ty sa staráš o takú malichernosť, ktorý účes ti pristane !!!! to čo z teba vyrastie ?

sign

tie okuliare su super! podla mna by si ich mala nosit :) alebo aspon stridat ze raz s okuliarmi, raz bez. ale inak su dobre.

jankaaaaaaaa

podla mna ti idu nenatocene rovne vlasy a dlha ofina na bok. a tie okuliare velmi nenos.. vyzraju ako pozicane od mami :D

buhta

dobre, pridala som teda dalsie fotky, no asi to moc nepomoze... dala som tam takisto jednu veelmi staru fotku s kratsimi vlasmi a s ofinou a mozete sa vyjadrit aj k tomu, ci si ju mam zase dat :D Ď!

buhta

suhlasim s inkom, ze bez okuliarov som nevyrazna :/

a dakujem muchaccovi za pochvalu oci :)

rozhodla som, ze dam do toho albumu viac fotiek - ked sa bude dat, tak ku kazdemu typu vlasov aspon dve fotky, lebo mam pocit, ze rovnym vlasom pripada najviac hlasov, lebo to je jednoducho najlepsie spravena fotka :D