Sex mi nechuti

Príspevok v téme: Sex mi nechuti
vitali

som s priatelom uz rok a akosi nam to v posteli neklape, problem je vo mne..nemám vobec chut na sex ani dokonca ked sa trosku napijem...najskor som si myslela ze je chyba v priatelovi a "skusila"som ineho chlapa ale s tym to dopadlo rovnako ziadna vasen ci chut...rozmyslam nad dovodom preco??moze to byt aj antikoncepciou?

zuzanka2221

ja som dobrala v sobotu poslednu tabletku a viac ich nemam.zostali sme tu dlhsie.a asi take dva tyzne tu budem.neviete aky to bude mat vpliv ked mam takuto dvojtyznovu pauzu medzi branim hak?rozmyslala som ze ju vysadim uplne,ale vzhladom na moj vek to je istejsie snou a s kondom si to neviem uzit naplno. nechcem mat este deti.

elle

Ja som mala ten isty problem od HAK. brala som Mercilon, tak som ju zmenila na Jeanine-po nej to bolo o kuštik lepsie, teraz uz neberiem nič a je to ako ked som s priatelom zacala chodit:-))

zuzanka2221

momentalne som v zahranici tak to menit nemozem ale ak pridem domov asi behnem ku doktorke.a menila som ju preto,lebo mi nevyhovovala.moc som priberala a bolo mi stale zle.

vitali

zuzanka 21222 a preco si teda menila HAK??a preco sa nevratis spat k tej povodnej...nie je to stresom bo stres nemozes prezivat 24 hodin 7 dni v tyzdni...takze to vylucujem..musime s tym nieco spravit bo to je uz nechutne..

monika1111111111

vitali,nemam momentalne cas ist k lekarke a menit hak..ale zisla by sa zmena lebo je to hroza..akoby som nemala city..otras..ja uzivam regulon

zuzanka2221

aj mna trapi tento problem.a myslim ze umna je to sposobene HAK.ked som brala LOETTE tak bolo celkom fajn,ale ked som presla na NOVYNETTE tak chut na sex sa akosi vyparil.ale mozno si to namyslam a je to prostredim alebo dennym stresom.tak neviem

vitali

suzan..mylis sa...ja orgazmus dosiahnem ked mi drazdi klitoris a sex mam rada len akoby zo mna opadli vsetky vasne.S priatelom si rozumieme stale o tom rozpravame a dokonca ma presviedca aby sme zasli k sexuologovi nakolko moja gynekologicka nevie mi pomoct....ine je to so mnou ked mam kramy vtedy by som aj...takze podla mna je to v tych tabletkach..

suzzan

Vitali, poznam niekolko zien ako si ty, sex ich nebavi. A nie je to tym, ze tvoj partner nevie ako na to, ako ta rozhavit, alebo ze ty sa hanbis mu to povedat? Mozne je at to, ze proste ho az tak nemilujes cize ta ani fyzicky nejako extra nepritahuje a to ze si si to vyskusala s dalsim nie je smerodatne, takisto co sa tyka mna - ak k nemu nic necitim, je to cele o nicom. Kdesi som citala, ze v kazdej zene sa skryva nymfomanka, len ju treba objavit, proste niekde sa u teba stala chyba, v psychike /vychova, predsudky/, v technike, vo vztahu k tvojmu partnerovi... a mozno patris k tym zenam ktore su frugudne alebo jednoducho orgazmus nikdy nezaziju.