Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Katarina Kocajdova

leninka4848

Taraniny o Kocajdovej.som u nej od 18ky a mam 30,takze ak si nietko o druhom urobi nazor bez toho aby mal s nou nejake skusenosti tak je to blbcek,lebo ňzaj je dobra a aj mila. Smazi sa byt nielen doktorkou,ale aj priatelkou! Keby bola taka ako pise ta jedna,tak by sa k nej clovek lahko dostak co je malopravde podobne.ma pancientiek az ,az. Pritom uz ona sama je matkou maleho dietata ,bola tehotna po tom ako som ja porodila a nasa dcera ma uz4. Tak jej moze mat cez 2roky.pritom naspet nastupila hned ako mohla pracovat.skor su ty tam ...mesiary,pricom som vyskusala stade aj troch chlapov.su povrchny,mozno sa spravaju podla vyzoqu pacientky. Ja som najspokoj.s Kočajdovou!!!! Mozem kludne povedat...

lilinaaa

dufam, ze ta s tymi kliestami nebola zrovna kocajdova :-P a idem tam aj kvoli vytoku tak hadami mi neda antikonc. :) ach strasne nieco s tymi doktorkami

mariiina

No jasne...:-)))len ti poviem, ze jedna z tych doktoriek ked ma prvy krat sla vysetrovat tym kovovym nastrojom tak nepouzila gel, ale to tam do mna strkala a mna to tak bolelo ze som sa stiahla a psychicky blokla na co zacala do mna hukat, ze samam uvolnit lebo ze pouzije silu a bude ma to bolet este viac(a to sa ma este predtym spytala,ked som jej povedala ze som uz mala pohl.styk - mala som 19 ze ci som teda vydata...no coment), dalsia ku ktorej som prisla s vytokom ma vobec nevysetrila povedala len ze nema nastroje ze to mi prejde a dala mi antikonc.bez akehokolvek vysetrenia, otazok o zdravot.stave,..atd..to su moje super skusenosti s gynekologickami zenami v BB...
tak drzim palce..a davaj si na tieto veci pozor a ked nie si spokojna po polroku mozes zmenit lekara...

lilinaaa

naozaj dakujem si zlata. len ja sa velmi necitim na to, ze by ma mal obzerat niekto iny okrem mojho priatela.ak sa neodvazim ku tomu doktorovi a budem nespokojna s kocajdovou aspon budem vediet ktoty doktor je dobry :)

mariiiina

Hm, moze mat dakych 35-35..neviem. sestricka je tiez zlata, treba tam zavolat a spytat sa ci beru nove pacientky ze sa chces objednat ku dr.Fruhwaldovi(lebo okrem neho tam je este jeden ale toho nepoznam)a tak...ja som u neho od jesene od minuleho roka, predtym som si hladala toho spravneho gyn. bola som u vsetkych tych troch doktorkach co som spomenula a hroza..muzi doktori su vraj jemnejsi pri vysetreni ku zene aj atmosfera je viacej uvolnena a menej stiesnena ako u zien dr.aspon teda podla mojich skusenosti aj kolegyn.

lilinaaa

aha no dakujem. tak asi k nej nepojdem lebo sa chystam prvy krat tak zistujem kto je naj :-) a kolko rokov ma asi ten doktor?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Katarina Kocajdova - Fórum - ZDRAVIE.sk