Pilates

Príspevok v téme: Pilates
klifon

Mnohe sa trapime kvoli postave a radi by sme schudli rychlo a bez pohybu. Ja som tiez vyskusala mnoho diet, ale najprospesnejsia pre mna bola 5 -dnova ryzova kura na precistenie organizmu a teraz sa pravidelne stravujem 5xdenne.Zacala som aj cvicit - pilates cviky. Su sice narocne, ale stoja za to.Chcela by som sa opytat aj na vase skusenosti s tymto cvicenim.

alenka

prooooosíííííím aj ja cviky PILATES na schudnutie .....nic sa mi nedari:-(((( pomozte dakuuuujeeeem krasne,pa pa -alimah@centrum.sk

Lenush

klifton - pacia sa mi tie cviky, nemala som teraz sice vela casu na ich praktizovanie, ale snazim sa. chcela by som si ho zaobstarat aj v televiznej forme

klifon

Babenky ,tak ako sa vam dari? Vobec sa nechcete pochvalit, ako to ide s cvicenim.Napiste svoje skusenosti.Drzim vam palce

benka

Ahoj klifon, chcem ťa aj ja poprosiť, či by si mi neposlala pilates cviky na benky2@centrum.sk. Pokúšam sa niečo urobiť s postavou,no zatiaľ sa mi veľmi nedarí. Vopred Veľmi pekne ďakujem. Držte sa všetky babenky, dúfam, že sa k vám skoro pridám

pettusska

Ahoj, klifon prosím Ťa mohla by si aj mne poslať cviky pilates - timea1@centrum.sk. Mám doma jedno dvd- cko, je to pre začiatočníkov a už cviky ovládam tak by som rada rozšírila naučené cviky:o)
Moc ďakujem

kataruna

aduska posielala som ti to ale je to 10mega tak neviem či ti to pride lepšie ked je schranka ktora prime aj viac tak neviem možno to prišlo však uvidiš držim palce

danielik

jee, ak by bola niektora z vas taka mila a poslala mi to tiez, dakujem... ja som to zacala tiez teraz cvicit, ale skor tak na rozhybanie a spevnenie tela, nie schudnutie... dakujem vopred... danielahudakova@gmail.com